Dropshipbusiness İle Dropshipping

Dropshipbusiness ya da diğer adıyla dropshipdesign 2004 yılından beri faliyet göstermek le birlikte şu an en çok tercih edilen firmalardan biri. Farklı abonelik paketleri ve ücretlerinin olması en büyük avantajları arasında sayılabilir. Türkiye’den üye olabiliyorsunuz ama maalesef Türkiye’ye ürün getiremiyor, gönderemiyorsunuz (amerikadaniste.com ve myus.com tarzı sitelerde Amerika’da posta adresi için üyelikleriniz yok ise).Sadece  www.ebay.com, www.webstore.com tarzı sitelerde ürünleri listeleyebilr ve Amerika’ya satış yapabilirsiniz.

Ebay entegrasyon opsiyonu ise son derece kullanışlı, ürünü görüntüledikten sonra ebay wizard tuşunu kullanarak 10 saniye içinde ebay’deki mağazanıza gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünün kategorisini seçmek ve listele demek. İsterseniz sitenin öngördüğü fiyatın altında ve ya üstünde listelemek için fiyatınıda değiştirebilirsiniz. Siteye bağlı 60 dan fazla satıcı ve 350,000 civarı ürün var, bu ürünler arasında wii, ps3 gibi popüler oyun konsulları ile Philips ve Sony gibi elektronik devlerinin dvd playerları hatta Ipod, Iphone istasyonları (dock ya da docking station) bile var.

Müşteri hizmetleri konusunda maalesef biraz sıkıntı olabilir, çünkü sadece site üzerinden bildirim veya şikayet iletip, bilgilendirme talep edebiliyorsunuz. Ama kendi adıma konuşmak gerekirse taahhütte bulundukları gibi 24 saat içinde kesin dönüş yapıyorlar.

Üyelik ücretlerine gelince;

  • Temel üyelik tek seferlik 49,99 usd
  • Otomatik eBay entegrasyonlu üyelik tek seferlik 99,99 usd
  • Size web sitesi oluşturmalarını isterseniz 149,99 usd
  • Full paket ise 199,99 usd

 Sonuç olarak, denemek için en uygun dropship sitelerinden biri, 49,99 usd veya 99,99 usd’lik abonelikler bu işi denemek, öğrenmek için oldukça uygun. Eğer bu parayı riske edebilir ve deneyebilirim diyorsanız dropshipbusiness size göre.

Daha fazla bilgi almak, incelemek ve üye olmak için dropshipbusiness’a buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.