En İyi Dropshipping Firmaları

En iyi dropshipping firmaları ve siteleri deyince 3 farklı firma diğerlerinden çok öne çıkıyor. Bunlar Dropship Business, Salehoo ve World Wide Brands.

Şimdi kısaca bu firmalar hakkında bilgi vereyim.

Worldwidebrands.com

World Wide Brands en iyi dropshipping firması olarak bilinir. Bunun sebebi ise en büyük toptancı ve ürün portföyüne sahip olmaları. Fakat fiyatları biraz pahalı, 299 dolar üyelik ücreti var ama bu ücreti 3 taksitte ödeyebilirsiniz. Ebay destekli siteler arasında olan worldwidebrands.com memnun kalmadığınız durumlarda para iadesi de yapıyor ve telefon desteği veren nadir dropship sitelerinden. Elektronik, giyim, ev eşyası ve hatta hediye sepetleri bile bulunan siteden satış yapmak isterseniz siteye www.worldwidebrands.com adresinden ulaşabilirsiniz.

NOT: Özellikle analizi iyi yapıp hangi firma ve üyelik tipini seçeceğinize dikkatli karar vemeniz gerekiyor. Yoksa işin astarı yüzünden pahalıya gelir.

Dropship-business.com

Dropship Design veya Dropship on Auction olarakda bilinen bu firma dropshipping yapanların en çok tercih ettikleri arasında. Dört farklı üyelik seçeneğini kullanıcılara sunan firmanın en iyi yönlerinden biri üyelik ücretini tek sefer ödüyor olmanız. Temel üyelik 49,99 usd, eğer satmak isteğiniz ürünlerin otomatik olark ebayde listelenmesini istiyorsanız bir üst üyelik 99,99 usd (başlangıç için tavisyem), ayrıca kendinize ait bir online satış siteside isterseniz 149,99 usd fakat ilk 6 aydan sonra aylık 29,99 usd hosting bedeli ödemeniz gerekiyor. Ya da 199 usd karşılığında bunların tamamını alabilirsiniz.

Siteye Dropship-business.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Salehoo.com

Dropshipping sektörünün en iyilerinde olan salehoo.com müşterilerine toptancı bulmanın kolay yolunu gösteriyor. Ürün sayısı belki diğer firmalardan daha az olabbilir fakat fiyat konusunda rakiplerinin gerisinde hiç değil. Üyelerine yüksek kar marjı sunan salehoo.com‘da bilgisayar ve donanımdan antikalara, giyim ürünlerinden güzellik ürünlerine kadar bir çok ürün bulmak mümkün.

Sitede bulabileceğiniz popüler markalar arasında Gucci, Sony, Apple, Panasonic ve Nike da bulunuyor.  Üyelik ücreti yıllık 67 USD olan sitenin en güzel tarafı ise memnun kalmadığınız taktirde %100 para iadesi garantisi. Siteye göz atmak isterseniz www.salehoo.com adresine tıklayabilirsiniz.

Dropshipping üzerine dip not

Dropshipping sizi bir gecede zengin eder mi? Maalesef hayır. İnternette yazan ve sizin hayal dünyanız üzerinden prim yapmaya çalışan insanlara güvenmeyin diye bir tavsiye verebilirim size. İster dropshipping yapın isterseniz internetten para kazanmak için başka bir yol seçin fark etmez. Emek sarfetmeniz ve zaman harcamanız şarttır. İnternette iş yapmak arama motorunda kelime aramak kadar kolay bir iş değildir. Eğer buna sabrınız ve zamanını yok ise hiç başlamamanızda fayda var. Fakat en az sermaye ve maliyetle internetten online olarak para kazanmak için biraz zaman harcamaya, biraz sabretmeye ve gayret göstermeye niyetiniz var ise hiç durmayın hemen bugün başlayın.

Buralara ödeyeceğiniz üyelik aidatı öğreneceklerinizin yanında çok da önemli değil. Bir nevi eğitim ücreti gibi düşünün. İşin mantığını anladıktan sonra belki yerli toptancılar bulup Türkiye’de kendi web siteniz veya Gittigidiyor, Sahibinden.com gibi sitelerde de satış yapabilirsiniz. Tabi en azından bir şahıs firması kurarak.