Salehoo İle Dropship

Internet kullanımının gittikçe yaygınlaştığı bu günlerde insanlar artık ev ve işyerlerinde boş zamanlarını ekstra gelir sağlamak için alternatif online gelir yöntemleri bulmak ve bunlardan aktif olarak faydalanmak için harcıyorlar. Bu alternatif yönetemlerin en iyilerden biri de tabiki dropshipping. Hem 200-300 usd’den fazla sermaye gerektirmiyor, hemde satış yapmadan mal alıp stok yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Dropshippingden bahsederken Saleehoo’yu atlamak tabiki mümkün değil. Eğer dropshipping yapmak gibi bir düşünceniz var ise salehoo öncelikle denenmesi gereken sitelerden biri, özelliklede 60 gün içinde beğenmez iseniz para iadesi olduğu için hiçbir riski yok.

 Bilgisayar sarf malzemlerinden kozmetik ürünlere, elektronikten giyime kadar bir çok ürün bulmak mümkün. Salehoo’da bulunabilecek en popüler markalar arasında Sony, Apple, Panasonic gibi elektronik firmaları sayılabilir.

75.000 üyesi ve 8.000’den fazla toptancısı bulunan siteye 67 usd karşılığı ömür boyu üye olabilirsiniz ve memnun kalmadığınız taktirde 60 gün içinde paranızı geri talep edebilirsiniz. İngilizce olarak yayınladıkları bu işin inceliklerini öğreten eğitim blogları ise bonusları.

Para iade garantisi ile riskiniz sıfır, dolayısıyla deneyerek hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Salehoo’yu denemek veya gözatmak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.