Instagram En Popüler Fotoğraflar: Ağustos 2012

Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram hakkında çok fazla şey söylemeye gerek kalmadı sanırız. Mobil cihazlardaki fotoğraflara dijital filtreler ekleyerek, en basitlerine bile profesyonel bir görünüm sağlayan Instagram giderek popülaritesini arttırıyor. Şu am için toplam kullanıcı sayısı 50 milyonun üzerine çıkmış durumda. Fakat IOS ve Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonların artmasıyla bu rakam giderek artacak gibi gözüküyor.

Dijital filtreler eklenerek değiştirilen fotoğrafları ise hem Instagram üzerinden takipçileriniz ile hemde Twitter, Tumblr, Facebook ve Flickr üzerinden diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Akıllı bir cep telefonu veya tablet bilgisayarı olmayanlar ise, Instagram kullanma şansına sahip olmasalar bile Instagram web viewer web.stagram.com ile paylaşılan bu resimleri görebilirler. Sitede en popüler resimlere bakılabildiği gibi,  profil isminden Instagram kullanıcıları veya  hastaglar ile konularına göre resimleri aramak ve bulmak mümkün.

Bizde web.stagram üzerinden ağustos 2012 için yorum sayısına göre en popüler Instagram fotoğraflarını sizin için listeledik. Buyurun keyfini çıkarın ve eğer bir akıllı telefon alırsanız veya var ama instagram kullanmıyorsanız neler ile karşılaşabileceğinize bir bakın. Bu resimlerin çekenlerin çok büyük bir kısmı amatör fotoğrafçılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.