Katalog ile Satışta En İyi Yerli Firma Jetnetworking

jetnetworking.com.tr katalogla evden satış yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yerli firma oldu.

1997 yılında kurulan firma doğrudan satış diğer adıyla katalog ile satış sektörüne 2005 yılında girdi. Tüm Türkiye’de hizmet veren firmanın şu anda sipariş verilebilen 10.000 adet ürünü bulunmakta. Jetnetworking şu anda sektörde faaliyet gösteren en büyük yerli firma durumunda ve bu sayede satış temsilcilerine yüksek karlar bırakıyor.

Jetnetworking aynı zamanda müşteri memnuniyetine verdiği önemlede fark yaratma çabası içinde. Satın alınan veya satılan ürün eğer iade edilmek isteniyorsa satın alınma tarihinden itibaren 30 gün içinde hiçbir sebep göstermeden geri alınıyor. Ayrıca aksesuarlarda yasal olarak gerekli olan garanti tüm garanti belgeleri mevcut, örneğin saat sattınız ürün garanti belgesiyle beraber geliyor. 444 35 38 numaralı müşteri hizmetlerindende her türlü yardım ve desteği alabiliyorsunuz.

Satabileceğiniz ürünler arasında ise bay bayan kozmetik, güzellik ve bakım ürünleri ile iç giyim ve aksesuar ürünleri bulunuyor.

Peki kar marjınız ne kadar? Katalog fiyatları sizin müşteriye satış fiyatınız ve siz bu ürünleri %40 daha ucuza alıyorsunuz, yani satıştan karınız %40 fakat ayrıca her satıştan %15 prim alacaksınız, dolayısıyla karınız % 55 civarında olacak. Örnek olarak yanda online katalogdan Jagler parfüm ve deodorantların olduğu sayfayı görebilirsiniz. Deodorantın katalog fiyatı yani sizin satış fiyatınız 6 TL, sizin ödeyeceğiniz tutar ise 3,6 TL ve ayrıca 0,90 TL satış primizi gelecek, dolayısıyla 6 TL’lik deo-rollon üzerinden 3,3 TL kar elde ediyorsunuz. Diğer bir örnek; Jagler parfümün katalog fiyatı 32,5 TL, siz ise sadece 19,50 TL ödeyeceksiniz, ayrıca 4,90 TL satış primi ile aldığınız zaman toplam karınız 17,90 TL olacak.

Diyelimki kara verdiniz denemeye, size bu üyeliğin maliyet ne kadar? Numune almadan sadece kayıt olur ve ücretsiz katalog isterseniz toplam maliyetiniz sıfır. Bununla birlikte en çok satılan ürünlerin olduğu numune paketlerini 25, 50, 75 veya 100 TL’lik numune paketleri sipraiş etmek gibi bir şansınızda var. Fakat buna mecbur değilsiniz, dediğimiz gibi sadece ücretsiz katalog sipariş vererek sıfır sermaye ile başlayabilirsiniz .

Satışlarınızın haricinde altınıza üye kaydederek üye başına 15 TL ve üyelerinizin satışlarından %5’e kadar prim elde edebiliyorsunuz.

Ücretsiz üye olmak ve sıfır sermaye ile para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken jetnetworking.com.tr adresine gidip temsilci ol bölümünden üye olmak, gerisi size, çevrenize ve satış performansınıza kalmış.

***************ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN*******************

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.