Katalog ile Satışta Oriflame’i Deneyin

Evden çalışarak ek gelir etmek ve bütçelerine destek vermek isteyen özellikle bayanlar tarafından en çok tercih edilen yöntem katalogla satış yapmaktır. Katalogla satışı denemek isteyenlerin ise öncelikli tercihleri sektör liderleri uluslararası veya güvenilir yerli firmalar olmalıdır. Bu firmalardan bir taneside uluslararası kozmetik devi Oriflame.

1967 yılında kurulan İsveçli firma şu anda 60 ülkede faliyet göstermekle birlikte yaklaşık 4 milyon bağımsız satış elemanı bulunmakta ve firmanın yıllık satış miktarı 1,5 milyar euro civarındadır. Oriflame  5 ayrı ülkede yılda yaklaşık olarak 1.000 adet ürün üretmekte ve bağımsız satıcılar aracılığıyla bu ürünleri pazarlamaktadır.

Eğer sizde katalog ile evden satış yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız Oriflame kesinlikle tavsiye edilen, güvenilebilecek firmaların başında gelmektedir. Bağımsız satış temsilcisi olmak için herhangi bir koşul yoktur, kayıt ücreti 20 TL  olmakla birlikte 21 Aralık 2011’den önce kayıt yaptırırsanız sadece 4,99 TL ödemeniz yeterli. Ödemelerinizi sipariş anında online ödeyebileceğiniz gibi PTT şubelerinden veya anlaşmalı bankalardanda ödeyebilirsiniz. Online kredi kartıyla ödemenizi vade farksız 4 tasitte yapma şansınızda var. Kayıt olduğunuz takdirde bir başlangıç seti adresinize gönderilecek, bu setin içinde şirket ve ürünler hakkında sunumlar, kataloglar ve numuneler bulunmakta.

Sadece 20 TL (eğer indirimi kaçırırsanız, aksi durumda sadece 4,99 TL) sermaye ile kendi işinizi kurmayı denemek ve Oriflame bağımsız satış danışmanı olmak için Oriflame Online Kayıt Formu‘unu doldurmanız yeterli.

Oriflame katalog ile satış yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu yazıya ait tüm hukuki sorumluluk 1546346 kodlu Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Özge Taşkın’a aittir.

1 Yorum

  1. ahmettalha Yanıtla

    siteniz gerçekten faydalı bilgilerle inşa edilmiş bir site.Bundan dolayı emeğinize sağlık diyorum.bende 5 yıldan bu yana network yapıyorum.www.ekisimkani.net sitesini tavsiye ederim.internetten para kazanma noktasında güzel bir iş fırsatını tanıtıyor.Herkese hayırlı kazançlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.