Speak Up Dil Okulu Türkiye’de

Polonya, Rusya ve Ukrayna’nın ardından Speak Up dil okulu Türkiye’de açıldı. Şimdilik sadece İstanbul Taksim ve Bakırköy’de şubesi olan dil okulu Speak Up metodu adını verdikleri bir eğitim modeli uyguluyor. Kişilerin seviye ve ihtiyaçları birbirinden farklı olduğu gerekçesiyle herkese farklı bir çalışma planı ve esnek ders saatleri uygulanması esasına dayana bu metod standart metodlardan çok daha verimli bir dil eğitimi sağlıyor.

Eğitimlerin tamamı CELTA, TEFL ve TESOL sertifikalı öğretmenler tarafından veriliyor. Eğitimleri almadan önce ise ingilizce seviyenizi, ihtiyaçlarınızı ve alabileceğiniz ders yoğunluğu ve süresini kişisel danışmanlarla birlikte belirliyorsunuz. Ders saatleriniz tamamen esnek, yani bağlı kalmanız gereken bir ders programı yok dolayısıyla ders kaçırma gibi bir riskinizde yok. Tüm kontrol sizin elinizde.

Speak Up Klübü sayesindede arkadaşlarınızla iletişim halinde bulunarak devamlı pratik yapma şansına sahip olursunuz. Yakalayabilir misiniz bilmem ama açılışa özel ilk 100 kişiye %50 indirim vardı.

Eğer daha detaylı bilgi almak istiyorsanız speak-up.com.tr adresindeki web sitesinin ana sayfasındaki formu doldurmanız yeterli, onlar sizi arayıp her türlü konuda yardımcı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.