En iyi 5 online oyun

Eskiden oyun cdleri arardık mağaza mağaza yeni oyunları bulmak için. O da yetmez devamlı bilgisayar yenilemek veya upgrade etmeniz gerekirdi. Oysa şimdi oyun konsulları oyun severlerin öncelikli tercihleri oldu, bilgisayarda oynayanlar için ise laptoplar bile yeterli oluyor bir çok oyun için (atom işlemcileri saymaz isek tabi).  Fakat son bir kaç yıl içinde yeni bir konsept dalga dalga yayılıyor, o da online oyun konsepti. Online oyunlar ve siteleri giderek büyüyen bir pazar haline geldi. Online oyunların en büyük avantajı ise bir çoğunun herhangi bir yükleme yapmadan profiliniz ile istediğiniz her yerde her bilgisayarda oynanabiliyor olması. İşte size en iyi 5 online oyun, aralarında indirilmesi gereken oyunlarda mevcut;

1RAPPELZ

Sen de 5 Milyon oyuncusu olan karanlık fantastik MMORPG Rappelz’e katıl! Gaia’nın tehlikeli ve harap olmuş dünyasında macera peşinde koş, yüzlerce görevde yer al ve PvP savaşlarında diğer oyunculara meydan oku! Vahşi yaratıkları evcilleştir ve onlarla savaşlarda omuz omuza çarpış! Karakterini hayallerine göre uyarlayıp, Rappelz’in eşsiz artistik oyun tarzının keyfini çıkar! Şimdi ücretsiz olarak oyna!

27 Eşsiz Meslek + 15 şahane Ustalık Sınıfı
28 Fantastik Yaratık + Yeni çok güçlü efsanevi yaratık
Zindan Kuşatmaları
Oyun Tarzınıza Özgü Yetenek Sistemi
Anlık Zindan

2-TRAVIAN

TRAVIAN,en başarılı tarayıcı tabanlı oyunlardan bir tanesi. TRAVIAN’da bir oyuncu olarak, bir çok köyler kurabilir, büyük savaşlara katılabilir, büyük bir birliğin parçası olarak diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

3-DRAKESANG

Drakensang Online Drakensang efsanesinin ilk online oyunudur. Kahraman ol ve insanlığı Ander dünyasının tehlikelerinden koru. Drakensang Onlineiçin hazırlık yap:

  • Tarayıcında fantastik efektler ve muhteşem 3D grafikler
  • Çok sayıda görev içeren epik bir hikaye
  • Vahşi canavarlarla dolu değişik bölgeler

Drakensang Online‘da büyücü veya savaşçı ol, çeşitli yetenekleri öğren, binlerce oyuncuyla birlikte veya onlara karşı oyna. Çok sayıda silah, zırh ve ihtiyacın olan başka ne varsa yanına alıp mücadeleye atıl. Drakensang Online birinci sınıf bir 3D fantezi browser oyunudur. Sen de hemen ücretsiz oyna!

4-LOCO

Karışık tarzların birleştiği online aksiyon oyunu LOCO – Land of Chaos Online, bir Taktiksel Online Aksiyon RPG’dir ve role playing’i bir sonraki aşamaya taşır. Stratejik zeka, hızlı karar alma becerisi ve seri, hatasız denetim gerektiren bu taktik oyunu, gerçek zamanlı taktikleri ve aksiyon role playing’i yoğun ve nefes kesici bir taktiksel oyunda bir araya getirir.

Aksiyon oyunu ve taktiksel oyunun birleşimi olan LOCO, yüksek kaliteli grafikler, eşsiz yetenek ve kişiliğe sahip çok sayıda oynanabilir karakter ve hızlı bir tempoda gelişen bire bir savaş gibi özellikler içerir. En yüce boss’a ulaşmak için yardakçılarını aşmak, haritayı rakiplerden temizlemek için düşman kamplarını yok etmek veya bir guild savaşında bir başka takımı almak olsun, Land of Chaos Online’ın hızlı aksiyon oyunu ve taktiksel oyunun elementlerini eşsiz şekilde birleştirmesi sayesinde, dünyanın her tarafındaki siz oyuncular, daha önce hiçbir aksiyon oyunu veya taktiksel oyunda rastlamadığınız türde bir online deneyim yaşayacaksınız.

Çeşitli karakterler arasından üç hero seçkisi yap ve tercih ettiğin parti için savaşmak üzere Forces of Nature’ı ya da Army of Purgatorium’u seç. Hero’larının yeteneklerini seç ve hızlı taktiksel kararlar almak adına bu yetenekler arasında değişiklik yap. Stratejik puanlar topla ve aksiyon oyunu ile taktiksel oyun oynamayı birleştiren bu Taktiksel Online Aksiyon RPG’de düşmanı alt et.

Diğer taktik oyunlarından da bilindiği üzere, eğer kazanmayı birazcık bile olsa kafana koyduysan, üzerinde düşünülecek ve de uygulanacak çok çeşitli stratejiler vardır. Ancak diğer taktik oyunlarından farklı olarak, LOCO – Land of Chaos Online, eşsiz bir aksiyon oyunu yapısı ile gelir. Burada belirlediğin stratejileri sürekli düşünmen gerekmez çünkü savaşlarda hızlı tepkiler göstermen ve dikkatli olman gerekir, bu süreklilik yüzünden tek bir düşünce üzerinde yoğunlaşmanın zaten imkanı yoktur. Bir aksiyon oyunu da zaten böyle olmalıdır.

5-MINISTRY OF WAR

 Hükmet Ya da İtaat Et!
Ministry Of War Dünya’daki en gelişmiş özelliklere ve grafiklere sahip browser tabanlı online oyundur. 4 Farklı medeniyetten dilediğini seçerek oyuna başlayabilir ve ilk adımda karşına gelecek olan kullanıcı rehberinden yararlanarak oyunun temel mantığını kısa sürede ve kolayca anlayabilirsin.

Kendi Medeniyetini Kur!
Medeniyetini Vahşi çağdan başlamak üzere “Karanlık”, “Feodal”, “Kale” ve “İmparatorluk” çağına yükseltebilirsin.. Her çağ için belirlenmiş ordular ve ordu birimleri mevcuttur. Her yeni çağda yeni ordu birimleri, görevler, geliştirmeler, binalar ve özellikler bulunmaktadır. Kendi medeniyetini kurabilmen ve geliştirip en iyiler arasına getirmen tamamen senin elinde! En iyi taktik sende mi? Ticareti en iyi ben bilirim mi diyorsun? Mow dünyasının en iyi diplomasisini ben yaparım mı diyorsun? Yoksa Önüme çıkmayın yıkar geçerim mi diyorsun? Veya bunların hepsi bende var önüme çıkmayın yıkar geçerim mi diyorsun? Mow sana bu fırsatı veriyor kendini göstermeye hazır mısın?

Hakimiyet için savaş!
NPC’lerle gerçek zamanlı duellolar, Kaleninin dışında etrafını sarmış bosslar, medeniyetini ve seni izleyen diğer oyuncular, kiminle istersen onunla savaş! 7 farklı savaş sisteminden dilediğini seçebilir günün her saati pvp keyfini yaşayabilirsin. Ordularını eğit, kahramanlarının seviyesini geliştir, zırhlarını ve silahlarını güçlendir, savaş alanlarında kullanacağın becerileri öğren ve herkese meydan oku!

Dünya’yı Keşfet!
Ministry Of War devasa dünya haritasına sahiptir. Tüm browser oyunları arasında en geniş haritaya sahip oyun olan Mow’da medeniyet sınırlarını kendin belirlersin! Tacirlerinle dünya turuna çıkar tüm dünyayı dolaşarak ticaret yapabilirsin. Devasa dünya haritasında binlerce NPC bosslarla savaşabilir ihtiyacın olan eşyaları kolayca kazanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.