9,000 Kişi ile Gangnam Style

Gangnam Style çılgınlığı küresel boyutta devam ediyor. Güney Koreli şarıkıcı PSY’nin sadece Youtube üzerinde 300 milyondan fazla izlenen ve beğeni sayısı ile dünya rekoru kıran Gangnam Style videosu alternatif organizasyonlar ve eğlenceli animasyonlara ilham kaynağı oluyor. Geçen günlerde de İtalya’da bir Gangnam Style flashmob organizasyonu yapıldı.

Flashmob bir yerde bir çok insanın bir araya gelerek beklenmedik bir şekilde bir gösteri ve performans sergilenmesi anlamına geliyor ve son günlerde oldukça moda oldu. İnsanlar sosyal medya ve mailler ile haberleşerek belirledikleri bir yerde ve zamanda bir araya gelerek eğlence amaçlı gösteri veya şovlarını sergiliyorlar.

Bunun son örneklerinden biri İtalya’da görüldü, 9,000 kişi bir araya gelerek bir flashmob gerçekleştirdi. Massimo Vittorio Emanuele tiyatrosu önünde bir araya gelen kalabalık, salgın halinde yayılan Gangnam Style müziği ile dans ederek eğlendi. Doğal olarak da bu organizasyon Youtube üzerinden en çok paylaşılan videolardan biri oldu.

İtalya Gangnam Style Flashmob

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.