Bedava Hosting Firmaları

Web sitesi ve blog işine merak saranlar için en masraflı kısım hosting yani sunucu tarafı. Dolayısıyla insanlar en azından bir süre denemek için bedava hosting firmaları veya ücretsiz deneme süresi veren hosting firmaları arıyorlar.

İşin açıkçası baştan uyarmak gerekirse bedava hosting firmalarını başlangıç aşamasında kullanmanızda herhangi bir sorun yok ama siteniz hafif hafif hit almaya başlar ise sıkıntı yaşamaya başlarsınız. Ayrıca güvenlik gerekçesiyle bazı fonksiyonlardan da mahrum kalacaksınız.

Bu sebeple size bir kaç bedava hosting firması tavsiye edeceğim ama şunu da söylemem lazım, eğer siteniz tutar ve artık ücretli bir hosting firmasına geçmek isterseniz web sitenizi bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak o kadar kolay olmayacaktır. Dolayısıyla ücretsiz hosting firmaları işin başlangıç aşamasında, web sitesi ve blog olayını çözmeye çalışan amatörler içindir. Benim kişisel fikrim ve önerim ana projeniz olan siteyi değil de deneme amaçlı bir siteyi bedava hosting üzerinde kurmak ve işi yeterli seviyede öğrendikten sonra asıl sitenizi ücretli hosting üzerinde hayata geçirmektir.

En İyi Bedava Hosting Firmaları

İşte size tavsiye edebileceğim en iyi bedava hosting firmaları

Yabancı Firmalar

  • www.000webhost.com 
  • www.x10hosting.com
  • www.biz.nf
  • www.freehostingeu.com
  • www.wix.com
  • Hostinger

Yerli Firmalar

  • Bedavahosting.net

NOT; Teknolojionline olarak bedava hosting firmaları ve onların hizmetlerinde yaşayacağınız sorunlardan sorun değiliz. Bu makale sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Teknolojionline hosting için Bluehost ve Hostgator firmalarını tavsiye etmektedir.

1 Yorum

  1. Emre Yanıtla

    Bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler ancak Hostinger bildiğim kadarıyla yabancı kökenli bir firma, belirttiğiniz site yalnızca Türkiye siteleri. Bir süredir kullanıyorum ve kişisel işlerimi rahatlıkla görebiliyorum. Yazı için tekrar teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.