En İyi Cashback Sitelerinden Beruby Türkiye’de

Dünyada gittikçe popüler olan internet üzerinden para kazanma yöntemi ‘cashback’  ile kullanıcılarına gelir kazandıran beruby 11 ülkeden sonra şimdi Türkiye’de yayında!

1.7 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı (2011) olan, ayda 3 milyondan fazla hit alan beruby, 11 ülkeden sonra şimdi de Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşuyor. Açıldığı günden bugüne kullanıcıların günlük internet deneyimini kazanca dönüştüren beruby herkesin rahatça kullanabileceği basit bir sistem üzerinden çalışıyor. Cashback diye adlandırılan bu sistem sayesinde kullanıcılar gerçekleştirdikleri internet aktivitelerinden para iadesi şeklinde kazanç sağlıyorlar. Online alışverişlerde alışveriş tutarının belirli bir bölümü kullanıcıya komisyon olarak ödeniyor fakat bu yöntemle komisyon kazanmak için para harcanması da şart değil. beruby anlaşmalı olduğu online alışveriş sitelerine, web portallarına kullanıcıların kayıt olmaları ya da sadece site ziyareti karşılığında da komisyon ödüyor.

beruby

Tüm sistemin şeffaf ve güvenilir olduğu beruby’de ödemeler nakit olarak kullanıcıların hesabına yatırılıyor. Her hangi bir üyelik ücreti, hizmet bedeli gibi kullanıcıların ödemesi gereken bir ücret ya da kesinti yok. Basitçe yapılması gereken tek şey  kayıt olup beruby’i anasayfa olarak belirlemek ve günlük internet faaliyetlerini ve alışverişleri bu anasayfa üzerinden gerçekleştirmek. Böylece ekstra bir şeye gerek kalmadan hemen kazanmaya başlanıyor.

Beruby, bünyesindeki blog ve forumlarla aynı zamanda sosyal bir platform olarak hizmet veriyor ve kullanıcıların sosyal çevreleriyle iletişime girerek kazançlarını katlamalarını sağlıyor. Arkadaş davet etme mantığını alıp bir adım öteye taşıyan beruby, davetiye ile siteye üye olan kişileri davetiyeyi gönderen kullanıcının ağında topluyor böylece birbirine bağlanan kullanıcılar birbirlerinin aktivitelerinden de komisyon kazanmaya devam ediyor. beruby ailesi denen bu ağlar büyüdükçe kullanıcıların kazançları da büyüyor.

Dünyadaki internet kullanıcılarının çoktan gözdesi olmuş bu kazançlı yöntemin, internet kullanımının ve online alışverişin her geçen gün giderek arttığı Türkiye’de de kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanması bekleniyor.

tr.beruby.com

beruny kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.