Online Fotoğraf Düzenleme Programları 1 – FotoFlexer

En iyi ücretsiz online fotoğraf düzenleme programları serimize ilk olarak FotoFlexer ile başlıyoruz.

FotoFlexer gelişmiş fotoğraf editörü ile Photoshop ve CrelDraw ile kıyaslanabilecek, fotoğraf meraklıları tarafından özellikle hızlı, basit ve eğlenceli değişiklikler yapmak için kullanılabilecek bir program. Her şeyden önce kullanıcı dostu bir arayüzü var, her yaştan fotoğraf meraklısı çok rahat kullanabilir.

Edit Sample Photo bölümüyle fotoğraf yüklemeden hazır 1-2 fotoğraf üzerinden test etme şansızın var. Eğer beğenirseniz ister internetten isterseniz bilgisayarınızdan herhangi bir fotoğrafı yükleyip online olarak düzenleme yapabilirsiniz.  Her ne kadar açılış sayfası ingilizce olsada alt taraftaki menülerden Türk bayrağını tıkladığınızda elinizde en iyi türkçe online fotoğraf düzenleme programlarından biri olacak.

Başlangıçta yüklemlerde ve değişiklikleri kayıtta bira yavaş gibi gözükebilir ama ortaya çıkan sonuç beklemeye değecek kadar başarılı. FotoFlexer ücretsiz online fotoğraf düzenleme programı olsada, kesme (corp), boyut değiştirme (resize), yönünü değiştirme (rotate) gibi temel özellikler haricinde fotoğraflarınızı sticker’a çevirebilir, parıltılı veya normak metinler ekleyebilirsiniz. Hatta FotoFlexer ile yüz değiştirme yapamanız bile mümkün.

FotoFlexer’ın en iyi özelliklerinden biride acelesi olanlar için otomatik düzelt (autofix) fonkisyonu. Bu fonksiyon en baştaki temel özelliklerin ilk sırasında ve tıkladığınız zaman resminizin parlaklık ve keskinlik ayarlarını otomatik yapıyor.

Hayal gücünüz ve yaratıcılığınıza teknolojinin imkanlarını eklemek istiyorsanız sitenin adresi www.fotoflexer.com , Türkçe kullanmak için alt menüden dil seçimi yapmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.