GooMass Eğitim Kiti ve Bonusları

GooMass eğitim kiti internetten online gelir elde etmek isteyenler için en önemli başvuru kaynaklarından biri oldu. İnternet, blogging, WordPress ve online gelir veya internetten kazanç konularında kaynak aradığınız zaman karşınıza onlarca hatta yüzlerce kaynak çıkıyor. GooMass sayesinde ise hepsine tek bir yerden sahip olabilme imkanınız var.

GooMass’ı daha önce tanıttığımız için bugünde ekstralarından yada diğer bir deyişle bonuslarından bahsetmek istiyoruz;

1. AUTO TWITTER

Her ne kadar Facebook kadar kullanıcı çekmesede gösterim başına trafik sağlama oranı Facebook’dan daha yüksek olan Twitter her zaman için sosyal medyadaki en iyi trafik kaynaklarından biri olmuştur. Sizde Twitter’ı nasıl trafiğe ve paraya çevireceğinizi öğrenmek istiyorsanız gerekli tüm bilgileri GooMass’ın bonuslarından Auto Twitter’da bulabilirsiniz.

2. EN IYI SATIŞ SAYFASI HAZIR ŞABLONU

Eğer dijital bir ürünü online olarak satmak istiyorsanız size bir satıi sayfası gerekmekte, hazır satış şablonları ise bu kitin içine dahil.

3. WORDPRESS REHBERI VE SEO

Blog veya bir web sitesi kuracaksanız ve bir web tasarımcı değil iseniz WordPress öncelikli tercihiniz olmalı. WordPress ile birlikte ayrıca SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) tekniklerinide öğreneceksiniz.

4. JOOMLA REHBERI VE SEO

Eğer biraz yazılım bilginiz var ise WordPress yerine Joomla’yıda tercih edebilirsiniz.

5. PROFESYONEL ADWORDS KAMPANYA ÖRNEKLERİ

Eğer amacınız internetten satış yapmak veya ziyaretçi sayınız ile doğru orantılı gelir elde etmek istiyorsanız Google Adwords kampanyalarına hakim olmanız gerekir. GooMass ile tüm detaylar ve örnekler bu eğtimin içine dahil.

6. WEB SİTE KURMA REHBERİ

Eğer kendi hazır web sitesini kurmak istiyorsanız hiç bir yazılım bilginiz olmadan hazır şablonlar üzerinden nasıl site kurabileceğinizi anlatan bu rehber GooMass bonusları arasında

7. ADWORDS DENEME KUPONU

Öğrenirken herkes hata yapar ama Adwords’de hata yaparsanız aynı zamanda parada kaybedersiniz. Bu yüzden 80 TL değerinde hediye kupon ücretsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.