İnternetten Para Kazanmak İçin GooMass

İster bloğunuz olsun ister web siteniz farketmez, eğer internetten para kazanmak istiyorsanız internetin temel kurallarına hakim olmanız gerekir.  Amacınız satış ortaklığı ile para kazanmak ise affiliate marketing ya da artık globalleşen adıyla affiliate veya tam Türkçe ismiyle ise satış ortaklığı kavramının temellerini öğrenmeniz şart.

Satış ortaklığı maalesef sadece bir site veya blog ile siteye reklam alıp okuyucuları satışa yönlendirmekten ibaret değil. İşin içine girdiğiniz zaman SEO (Arama motoru optimizasyonu)’ndan Google Adwords’a kadar bir kaç konu hakkında bilgilenmeniz ve bu kavramları pratiğe dökebiliyor olmanız gerekiyor.

İnternet sonsuz bir evren ve bu evrende yolunuzu kaybetmeden dolaşabildiğiniz zaman bugünün ve geleceğin en büyük bu iş platformundan para kazanabilirsiniz. Dünya üzerinde binlerce insan günlük işlerini bırakarak sadece internet üzerinden binlerce, onbinlerce dolar kazanıyor. Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız öncelikle bu işin eğitimini almanızı tavsiye ediyoruz.

İnternet ile ilgili çevrenizde kurslar veya farklı bir çok kaynak bulabilirsiniz ama bunların arasından biri diğerlerinden ayrılıyor; GooMass Eğitim Kiti. Bu eğitim kitini diğerlerinden ayıran en büyük özellik online gelir elde etmek için gereken tüm eğitimleri bünyesinde barındırıyor olması. İşte bu eğtimlerden bazıları;

EĞİTİMLER

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

Dünyanın en popüler online para kazanma sistemi affiliate marketing (satış ortaklığı) artık ülkemizdede yayılıyor. İşte bu sistemi Adan Zye anlatan GooMass sizi bu işin nasıl yapılacağını gösteren en iyi kaynaktır.

Xticaret Satış Ortaklığı

Türkiye’nin yeni kurulan ve her geçen gün büyüyen satış ortaklığı ağı Xticaret e-kitap ve dijital ürünlerin satış noktası olmuş durumda. Bir nevi Clickbank’ın Türrkçe versiyonuda diyebiliriz. Bu arada GooMass eğitim kitinin içinde ayrıca Clickbank eğitiminide bulabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Siteniz istediği kadar şık ve isterse binlerze yazıyla dolu olsun eğer Google sizi görmez ise kimse sizi göremez. O yüzden arama sonuçlarında çıkmalı ve sitenize hit almalısınız. Bunu yapmak içinde SEO bilginiz olması gerekli ve bu SEO eğitimi yine GooMass eğitim kitinini içinde mevcut.

Google Adwords Eğitimi

Herkesin sitenizi bulmasının en kolay yolu tabiki Google Adwords. Adwords Google’ın paralı reklam ağı. Bu reklam ağını kullanmayı öğrenirseniz,  minimum maliyet ve doğru kelimeler ile çok yüksek satış rakamlarına erişmeniz mümkün. Bazıları yalnış kelime seçimiyle tıklama başı 0,50 usd harcasa bile doğru kelime seçimiyle tıklama başı 0,10 usd harcayan birinden daha az satış yapabilir. Bu yüzden önce eğitimini alıp sonra Google Adwords kullanmak sizin daha az maliyetle daha çok gelir elde etminizi sağlayacaktır.

VIDEO Eğitim Seti

GooMass’ın bir diğer farkıda görsel eğitim imkanı sunan videolu anlatımlar.

Yazılım Arayüzü

Şunu unutmayınki GooMass diğer bir çok eğitim ürünü gibi bir PDF değil, bilgisayarınıza indireceğiniz bir yazılım. Dolayısıyla bu kadar hızlı değişen bir sektörde devamlı güncellenen içeriği sizin zamanın gerisinde kalmanızı engelleyecektir.

Son olarak şunuda söyleyelim, GooMass Eğitim Kitinin satışı Xticaret üzerinden yapılıyor dolayısıyla güvenle satın alabilirsiniz.

GooMass Eğitim Kiti ile internetten online gelir elde etmenin yollarını öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.