İnternetten Para Kazanmanın 4 Yolu

İnternetten para kazanmak için belkide onlarca yol vardır, ama öncelikli olarak şunu unutmayinki yapmanız gereken kendinize en uygun olanı seçip ona odaklanarak sadece onun üzerinde çalışmak. Aksi durumda çok fazla zaman kaybederek beklediğiniz geliri çok geç belkide hiç elde edemeyeceksiniz. O yüzden seçiminizi yapın ve doğru yolu bulduğunuza inandığınız anda o yoldan devam edin.

Ama şunu hiç bir zaman unutmayınki internet dediğimiz zaman arama motorlarıyla iyi geçinmeniz gerekiyor. Google, Yahoo, Bing ve Yandex gibi arama motorları çok ileri düzeyde yapay zeka kullanarak internet üzerindeki web sitelerini ve içeriklerini tararlar. O yüzden size tavsiye edilen kestirme yolları kullanmadan yapacağınız işi en doğru yoldan yapmaya çalışın. İçerik kopyalamak, organik olmayan linkler satın almak gibi yöntemler size belki kısa vadede hedefinize ulaştırır ama er ya da geç hedefinizden uzaklaşmanıza sebep olacaktır.

Kendinize internetten para kazanmak gibi bir hedef koyduktan sonra birde zaman çizelgesi yapın. Ama dediğimiz gibi bu işin kısa yolu yok, örnek vermek gerekirse yapılan araştırmalara göre başarılı olan blog sitelerinin yeterli hit almaya ve para kazandırmaya başlaması ortalama 18 ay sürmektedir. Bu süre sizin için belki daha kısa belki daha uzun olabilir ama önemli olan doğru yoldan gitmektir.

İşte size internetten para kazanabileceğiniz 4 metod. Eğer bunlardan biri sizin ilgi alanınıza giriyorsa belki deneyebilir ve başarılı olup olamayacağınızı görebilirsiniz. Detayları için başlıklara tıklamanız yeterli

Metod 1: E-Kitap Satmak

Method 2: Affiliate Marketing-Satış Ortaklığı

Method 3: Freelance Olarak Çalışmak

Method 4: Dropshipping

1 Yorum

  1. Mehmet Yanıtla

    Birde zoozz diye bir app var iphone ve ipadler icin. Musterilerin verdigi gorevi konumunuza gore size iletiyor, siz uygulama uzerinden yapiyorsunuz. Musteri sonucu begenirse para kazaniyorsunuz. Zoozz.com.tr den ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.