Mynet ve eKolay Online Okey Masasında Rakip Oldular

Online oyun sektörünün giderek büyümüye devam ettiği bu günlerde, her ne kadar yeni nesil yazılım harikaları strateji oyunlarına yönelmiş olsada, orta yaş ve sonrası internet kullanıcıları eski alışkanlıklarına sanal alemde daha klasik oyunlar üzerinden devam ettiriyorlar.

Klasik oyunlardan kastımız burada arcade oyunlardan ziyade, bizim toplumumuzun günlük yaşamınında bir parçası olan masa oyunları.  Bu oyunlar ise bildiğimiz tavla, okey ve iskambil tabikide. Bunların arasından en popüleri ise tahmin edebileceğiniz gibi online okey. İster tek başınıza sisteme karşı isterseniz online olarak çoklu oynayabileceğiniz online okey’de rekabet ise giderek kızışıyor.

Onlie okey sektöründe Mynet bu rekabetin içindeki firmalardan biri. İki farklı konsepti var; bunlardan ilki Facebook üzerinden oynanan Çanak Okey.  Çanak okey Facebook üzerinden online okey oynayabileceğiniz bir aplikasyon.  Mynet’a ait diğer online okey platformu ise 101 Okey. Normal diğer oyunlar gibi tarayıcınızda açıp online olarak okey oynayabilirsiniz.

Mynet’in bu sektördeki rakibi ise eKolay. eKolay’ın rekabeti kızıştıran platformu ise oyuncu.com. Sadece ok değil aynı zamanda online tavla, online poker ve hatta online king bile oynayabilirsiniz.

Sizde eğer online okey ve benzeri masa oyunları meraklısı iseniz işte size 3 seçenek;

  • Mynet Çanak Okey
  • Mynet Okey101
  • eKolay Oyuncu.com

İstediğinize tıklayın ve oynamaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.