Mail Okuyarak Hediye Çekleri Kazanabilirsiniz

Napolyon.com ile sadece gelen mailleri okuyarak ve anketleri doldurarak bir çok online alışveriş sitelerinden ve ünlü markalardan 5 ile 10 tl arasında hediye çekleri veya oyun siteleri için ödül puanları kazanabilirsiniz.

Napolyon.com  ilgi alanlarınıza göre markaların özel kampanyalarını size reklam şeklinde ulaştıran, böylece sizi kampanyalardan haberdar ederken üyelerinin reklamını yapan bir site. Ama diğer reklam mailleri gönderen sitelerden farkı ise sizi bu reklamlar sayesinde bi nevi kazançlarına küçük oranlarlada olsa ortak etmeleri. 

Sistem şu şekilde çalışıyor; size gönderilen mailleri tıkladığınızda, bağlantıyı açtığınızda ve aynı zamanda paylaştığınızda her biri için ayrı ayrı NAP adı verilen Napolyon parası kazanıyorusunuz. Örneğin başlangıç seviyesinde bir üye Vestel’den gelen bir reklam mailini okuduğunda 5 nap, bağlantıyı tıkladığında 5 nap ve paylaştığında ise 20 nap kazanıyor. Dolayısıyla sadece gelen bir mailden başlangıç seviyesinde 30 nap kazanabiliyorsunuz. Sadece üye olarak bile profilinizi doldurduğunuzda (profil doldurma kısmı biraz uzun sürüyor maalesef ilgi alanlarınızın belirlenebilmesi için) 8,000 nap hesabınıza geçiyor. Üyeliğiniz bir üst seviyeye geçtiğinde ise artan ise katsayı ile beraber reklam başına naplarınızın oranıda yükseliyor.

Napolyon.com üzerinden kazandığınız bu naplar ile alışverişleriniz için hediye çekleri alabilir, oyun sitelerinde ödül olarak değerlendirebilir veya nakite çevirerek banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu napların gerçek para birimi olarak karşılıkları ise firma firma farklılık gösteriyor. Örnek göstermek gerekirse işte bazı firmaların hediye çeklerinin karşılığı nap değerleri;

Siteye napolyon.com adresinden ulaşabilirsiniz, isterseniz sadece üyelik forumunu doldurun ve 8,000 nap karşılığı hediye çekinizi alın, isterseniz reklamlar ve anketler ile biriktirmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.