Online Dil Eğitim Platformu Dualingo

İnternetten online ingilizce öğrenmek hem de ücretsiz olarak mümkün mü? Bu sorunun cevabı öğrenmeniz gereken seviye ve amaçla alakalı olarak değişebilir fakat size bu fırsatı sağlayan bir online platform mevcut; Dualingo.

Her geçen gün daha da büyüyen online dil eğitim platformu Dualingo ile İngilizce öğrenmek ve seviyenizi geliştirmek bir noktaya kadar mümkün. Ayrıca sadece İngilizce değil, eğer İngilizce seviyeniz yeterli ise online olarak Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca ve Portekizce de öğrenebilirsiniz.

Dualingo

Dualingo Mobil Uygulamalarıyla Yabancı Dil Öğrenme

Online dil öğrenme platformunun bir diğer avantajı da mobil uygulamalara da sahip olması. Yani hareket halindeyken, otobüs, metro veya vapur ile seyahat ederken eğitime kaldığınız yerden aynı platformun mobil uygulaması ile devam edebilirsiniz. Uygulamaları indirmek için linklere tıklayabilirsiniz;

Fakat belirtmeden geçemeyeceğim;  diğer dilleri test edemediğim için bir şey diyemiyorum ama Dualingo İngilizce seviye tespit sınavı tam bir fiyasko. Özellikle Türkçe anlamını istediği İngilizce cümlelerde tek veya iki cümle yapısı sisteme girildiği için siz doğru da olsa cümleyi farklı kurguladığınız zaman hatalı kabul ediyor. Google Translate’teki Türkçe ve İngilizce gramer yapıları arasındaki farkın yarattığı problem maalesef burada da karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.