PDF Dosyalarınızı Word Formatına Online Çevirin

Office programları kullananların özelliklede raporlama ağırlıklı çalışanların en çok sıkıntı çektikleri durumlar dosyalar arası format farklılıklarından kaynaklanan görüntüleyememe veya format gereği dosya üzerinde değişiklik yapamamaktır. Bu formatlardan en çok sıkıntı yaratan ise PDF dökümanı.

Genelde excel veya word olarak hazırlanan raporların büyük bir çoğunluğu PDF olarak paylaşılırki üzerinde değişiklik yapılamasın. Üzerinde değişiklik yapılması gerektiği zaman ise raporları hazırlayanın elinde bulunun word veya excel dosyası kullanılır ama her zaman için raporu hazırlayana ve onun bilgisayarındaki kopyalara ulaşma şansınız olmaz ve başlarsınız Google’da aramaya; pdf çevirici, pdf to word, from pdf to word, pdf converter… ve bu liste uzar gider taki aradığınızı bulana kadar. Fakat çoğu zaman karşınıza ücretli veya bilgisayarınıza indirmeniz gereken programlar çıkar. Oysa onlara hiç ihtiyacınız yok, PDF dosyalarınız Word formatına online ve ücretsiz olarakda çevirebilirsiniz.

İşte size bir kaç tane kullanışlı ama ücretsiz online PDF to Word Converter ya da bizim dilimizde söylersek PDF’den Word’e çevirici;

Umarız işiniz görürler, bu proramlar sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemden PDF sosyalarınızı özellikle Word formatına ücretsiz olarak çevirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.