Tolki Android Uygulaması Geliyor

Apple Store’daki son zamanların en popüler Iphone ve Ipad uygulaması Tolki 24 Şubattan bugüne kadar 60 binin üzerinde indirildi. Bunun en büyük sebeplerinden biride 5 dakikada sevgili bulmayı vaad ediyor olması ama tabki arkalarındaki profesyonel ekibide unutmamak lazım.

Tolki idefix.com, siberalem.com ve itiraf.com’un yaratıcıları EBI & Workbench tarafından hazırlanmış. Dolayısıyla 13 yıllık sektör tecrübesi başarının ardındaki diğer önemli faktör.

Tolki nedir? Tolki Nasıl Çalışır?

Tolki aslında bir nevi sosyal medya aracıda sayılabilir ama tabiki mobil sosyal medya. Temel çalışma prensibine gelince ise uygulamayı indirip nasıl tiplerden hoşlandığınızı işaretliyorsunuz. Bölgesel olarak lokasyon bazlı çalışan uygulama yakınınızda bulunan ve  uygulamayı kullanan kriterleriniz uygun kişilerle iletişime geçmenizi sağlıyor.

Şunuda hatırlatmak lazımki Tolki uygulamasını kullanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.

Tolki’nin App Store’daki büyük başarısı ise tabiki EBI & Workbench firması tarafından göz ardı edilebilecek bir durum değil, özelliklede bir dönemliğine bile olsa Facebook’u bile indirme sayısında geride bıraktığı düşünüldüğünde. Firmadan yapılan açıklamaya göre ise Toklki Android uygulaması çok yakında Android Markette daha doğrusu yeni adıyla Google Play’de yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.