Web Sitenizden Para Kazanmanın Kolay Yolu

Web sitesinden para kazanmak istiyorsanız maxgelir.com tam size göre. Yaklaşık bir yıldır faaliyette olan sitede yayınlanan kampanyalardan istediklerinizi seçip aralarından  istediklerinizi yayınlayabilir ve reklamını yaptığınız firmaya yönlendirdiğiniz satışlardan, tıklamalardan veya aboneliklerden; 0,40 TL tıklama başı ya da %30’a kadar çıkan yüksek satış komisyonları ile yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

maxgelir.com sitesinin en büyük avantajı reklamını yapmak istediğiniz firmayı, siteyi siz belirlersiniz. İsterseniz beklentinizin yüksek olduğu ama komisyon oranı düşük firmanın, isterseniz komisyonu oranı yüksek olan firma ya da sitenin reklamını yapabilirsiniz. Gerisi sizin performansınıza kalmış.

Henüz 1 yaşında olmasına rağmen yayıncı ağı 2.000 kullanıcıyı, reklam veren marka sayısı ise 60’ı geçmiş durumda. Reklamcı portföyleri oldukça geniş, online oyun sitelerinden çiçek satış sitelerine, bahis sitelerinden  alışveriş sitelerine kadar istediğiniz kategoriden herhangi bir firmayı seçmek size kalmış.

Şu andaki aktif kampanyalar nesine.com, tish-o, vipdükkan.com hatta google chrome ve çok daha fazlası. Tamamen ücretsiz olan üyelik için  maxgelir.com sitesindeki yayıncı formunu doldurmanız yeterli. Muhtemelen aynı gün içinde kullanıcı onayınızı almış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.