Yeni Sanal Buluşma Noktası – Jadde

Gametürk Ministry of War, Kara İnci ve United Football’dan sonra yeni bir online oyunu internet kullancılarına sundu. Jadde 3 boyutlu bir sanal yaşam ve eğlence oyunu ve tamamen ücretsiz.  Türkiye’nin en işlek Jaddesi sloganıyla sunulan online oyunun sanal evreni alışveriş yapılabilen, eğlence mekanları bulunan, iletişim ve avatar özellikleriyle tamamlanan bir şehri andırıyor. Yani kısacası online eğlencenin tadına varmak isteyenler için yeni sanal buluşma noktası Jadde olacak.

 

Oyunu kısaca tanımlarsak sosyal paylaşım, sosyal iletişim,  sosyal ağ özelliklerini bir sosyal oyun içerisinde toplayarak sanal bir evren oluşturan ve bunu internet kullanıcılarına sunmayı amaçlayan dijital bir eğlence sitesidir.

Bu sanal dünya oyununu diğerlerinden  ayıran özelliklerin başında ise video chat geliyor. Oyun içerisinde tanıştığınız insanlarla görüntülü chat yapma imkanınız var. Oyun kendi içerisinde ayrıca dans yarışmaları görev atamalar, yetenek ve seviye geliştirme sistemleriylede donatılmış. Oyunun sanal dünyasında yeni sanal arkadaşlıklar kurabilir,hatta evlenebilir ve her hafta düzenlenen dans yarışmalarına katılarak popülaritenizi arttırabilirsiniz.

 

Unutmayın bu oyunda popüler olmanın en kolay yolu dans yarışmalarına katılmak ve bu yarışmaları kazanmaktır. Sadece Gameturk.com adresine gidip sırasıyla Jadde’ye kaydol, indir ve oyna, hepsi bu kadar. Belkide sanal alemde dansın kralı sizsiniz artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.