Avrupa Networking Miorre Katalogla Satış

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesine 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) gibi ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Avrupa Tekstil aynı zamanda sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, ve pamuk iç giyim ürünleri, saf yün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üretmektedir. Ve %100 Türk sermayelidir.

Avrupa NetworkingAvrupa Networking Kar Marjı

Avrupa Networking ile %50’ye varan kar sağlamanız mümkün. Doğru duydunuz, eğer Avrupa Networking ürünlerini katalog fiyatlarıyla satarsanız satış fiyatı üzerinden %50 varan gelir elde edebilirsiniz.

Avrupa Networking ile Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu tamamen sizin satış rakamlarınıza bağlı. Çalışmalı ve satış yapmalısınız, ne kadar çok satış yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de evde oturup televizyon seyrederek para kazanamazsınız.

  • Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri;
  • 150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
  • 300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
  • 3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız

Bu sizin satış rakamınıza göre kar hesaplaması. Ayrıca eğer ekip kurabilirseniz 5 kademeye kadar olan üyelerin satışlarından da aşağıdaki hesaplama tablosundaki gibi gelir elde edebilirsiniz.

Avrupa Networking Miorre Üyelik1. Seviye : Sizin yapmış olduğunuz alt üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız.
2. Seviye : Alt Üyelerinizin yaptığı alt üyelerin satışlarından %3 kazanırsınız.
3. Seviye : 3. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %2 kazanırsınız.
4. Seviye : 4. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %1 kazanırsınız.

Üstelik hiç bir ürünü önceden satın almanıza gerek yok, siz sipariş aldıkça sipariş vereceksiniz. Ortalama kargo süresi sadece 2-3 gün (ilinize göre değişebilir).

Alt üyelerden gelen primler hesabınıza bir sonraki ayın ilk haftası para puan olarak ekleniyor. İsterseniz bu tutarı alış veriş yaparken kullanabilirsiniz.

Avrupa Networking Ürünleri 

Avrupa Networking marka olarak genelde Miorre ve Pierre Cardin ürünleri mevcut. Daha çok iç giyim üzerine olsa da günlük giyim, çorap vb kategorilerde de ürünler mevcut.

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=5386981″]AVRUPANETWORKING ÜYESİ OL[/button]

[button color=”” size=”large” type=”square_outlined” target=”blank” link=”https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=5386981″]TIKLA VE AVRUPA NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Avrupa Networking Kataloğu 

Firmanın kataloğunu https://www.avrupanetworking.com linkinden üye olarak talep edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.