Katalogla İç Giyim Satışı

Katalogla Satış yapmak özellikle ev hanımları arasında giderek yaygınlaşıyor. Bu sektör bayanların avantajına, çünkü katalogla satışta tüm vergi ve stopajlar firmanın kendisi tarafından ödeniyor. Böylece ev hanımları şirket kurma, muhasebeci, bağkur, vergi, fatura ve stok gibi dertlerle uğraşmak zorunda kalmıyorlar.

Daha önceleri kozmetik ve temizlik maddeleri ağırlıklı olan katalogla satış sektörü son zamanlarda iç giyim ağırlıklı olmak üzere tekstil sektörüne yönlendi. Özellikle katalogla iç giyim satışında iki firma açık ara öne çıkıyor. Bunlar Miorre ve Pierre Cardin ürünlerini satan Avrupa Networking ve Anıl İç Giyim firmasının girişimi olan Piaff Networking.

1-Avrupa Networking

Ürünlerin büyük bir kısmı Miorre ve Pierre Cardin markalarından oluşan Avrupa Networking son olarak Pierre Cardin’in kozmetik ürünlerini de portföyüne ekledi ve ürün yelpazesini oldukça genişletti.

Avrupa Tekstil olarak Çarşıbaşı Grubuna bağlı firmanın ürünleri oldukça kaliteli. Ağırlıklı olarak yüzde 100 pamuklu iç giyim ürünleri satışı yapılan firmada çeyiz ve günlük giyim kategorileri de bulunmakta.

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=5386981″]TIKLA VE AVRUPANETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Avrupa Networking’de kar oranları eğer ürünleri kendiniz satar iseniz yüzde 30 ile yüzde 50 arasında değişmekte. Çok fazla ürün çeşidi olduğu içinde satış yaparken çok fazla zorlanacağınız söylenemez.

Örneğin; 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri firmadan ortalama 100 TL’den alacaksınız. ve KAZANCINIZ 50 TL olacak.
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak
3.000 TL sipariş aldırsanız ise  tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Üstelik vergi içerisinden kesildiği için sizin herhangi bir vergi yükümlülüğünüz vb bulunmamakta.

Diğer taraftan eğer altınıza üye yapar ve üyeleriniz satış yaparsa aşağıdaki oranlarda firmadan prim alacaksınız;

  • 1.Kademe yüzde 5
  • 2.Kademe yüzde 3
  • 3.Kademe yüzde 2
  • 4.Kademe yüzde 1
[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=5386981″]TIKLA VE AVRUPANETWORKING ÜYESİ OL[/button]

2-Piaff Networking

Diğer bir doğrudan satış ya da popüler adıyla katalogla satış firması da Piaff. Sektörün önde gelen firmalarından olan Anıl İç Giyim firmasına ait olan Piaff Networking yine ürünleri en kaliteli olan firmaların başında geliyor.

Erkek, bayan veya çocuk fark etmeksizin yüzde 100 pamuklu ve penye ürünleri ile müşterilerinizin memnuniyetini garanti altına alıyor.

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”https://goo.gl/BmbPPM”]TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Piaff’ın kar marjı da yine Avrupa gibi ortalama yüzde 30-50 arasında değişiyor. Bu rakam tabiki kendiniz satış yaparsanız elde edeceğiniz rakam. Eğer ekip kurarsanız ise aşağıdaki tabloda yer alan oranlar prim kazanabilir, primlerinizi nakit veya para puan olarak kullanabilirsiniz;

1. Seviye : Sizin yapmış olduğunuz alt üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız
2. Seviye : Alt Üyelerinizin yaptığı alt üyelerin satışlarından %4 kazanırsınız
3. Seviye : 3. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %3 kazanırsınız
4. Seviye : 4. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %2 kazanırsınız
5. Seviye : 5. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %1 kazanırsınız

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”https://goo.gl/BmbPPM”]TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.