Piaff Networking – Anıl İç Giyim

Bu yazımızda katalogla satış yapan firmalar arasında Piaff Networking’i inceledik. Piaff Networkin katalogla satış firmaları arasında profesyonel düzeyde çalışan 2-3 firmadan bir tanesi. Anıl İç Giyim firmasının bünyesinde bulunan kuruluş kendi ürünlerinin satışını yaptığı için stok ve kalite açısından herhangi bir problemle karşılaşmıyorsunuz.


Piaff Üyelik

Piaff Networking’e üye olmak için http://www.piaffnetworking.com/ linkine tıklayarak sol üst köşeden TEMSİLCİ OL sayfasından üye olabilirsiniz. Üyelik için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz ama isterseniz kargo ücreti karşılığında (4-4,5 TL arası) ürünleri almak ve temsilci fiyatlarını görmek için Piaff Kataloğunu talep edebilirsiniz.

[button color=”” size=”large” type=”square_outlined” target=”” link=”http://www.piaffnetworking.com/u-44387″]TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Piaff’da üye olanlar ve sipariş vermeden pasif kalanlar ÜYE olarak adlandırılır.

Bireysel satış yapan ve ekip kurmayan kişiler AKTİF ÜYE olarak adlandırılır. Aktif üyeler ürünlerin katalog fiyatları üzerinden %30-40 arası bir kar elde ederler.

3 ay sipariş vermeyen üye PASİF ÜYE olur, 6 ay sipariş vermeyen üyenin ise kaydı silinir.

Eğer üye altına başka birini üye yapar ise lider adayı olur, altında 2 aktif üye bulunanlar veya altında üye olup kendisi aylık 100 TL sipariş verenler ise TEMSİLCİ olarak adlandırılır.

Piaff Networking Temsilcisi eğer alt üyelerden prim kazanmak siterse en az 100 TL’lik sipariş vermeli ve alt ekibinden en az 2 üyenin aktif olması gerekmektedir. Ama bu şartları sağlamasa bile kendi sattığı ürünlerden hali hazırda %30-40 kar elde edebilecektir.

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”” link=”http://www.piaffnetworking.com/u-44387″]PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Yani alt üye yapmasanız veya prim hak edişi alamasanız bile sattığınız ürünlerden elde edeceğiniz kar marjını kesinlikle kaybetmiyorsunuz.


Piaff Networking Kar Marjı

Piaff Networking temsilcilerinin kar marjı sattıkları üründen %30-40 arası olup gerekli şartları sağlayanlar ise ayrıca aşağıdaki gibi prim alacaklardır.

TEMSİLCİLER ve üst kariyer basamakları 5 kademede alt üyelerin yapmış oldukları satışlardan prim kazanır.
1. Seviye : Sizin yapmış olduğunuz alt üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız.
2. Seviye : Alt Üyelerinizin yaptığı alt üyelerin satışlarından %4 kazanırsınız.
3. Seviye : 3. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %3 kazanırsınız.
4. Seviye : 4. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %2 kazanırsınız.
5. Seviye : 5. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %1 kazanırsınız.

[button color=”” size=”large” type=”square_outlined” target=”” link=”http://www.piaffnetworking.com/u-44387″]TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Örneğin,
1. Seviye Alt üyelerinin Satışı 5000TL. Bu seviyedeki kazancı %5 oranla 250 TL.
2. Seviye Alt üyelerinin Satışı 6000TL. Bu seviyedeki kazancı %4 oranla 240 TL.
3. Seviye Alt üyelerinin Satışı 7000TL. Bu seviyedeki kazancı %3 oranla 210 TL.
4. Seviye Alt üyelerinin Satışı 8000TL. Bu seviyedeki kazancı %2 oranla 160 TL.
5. Seviye Alt üyelerinin Satışı 9000TL. Bu seviyedeki kazancı %1 oranla 90 TL.


Piaff Networking Kataloğu 

Piaff Networking kataloğu için http://www.piaffnetworking.com/ linkinden üye olarak talep edebilirsiniz veya linkteki katalog sayfasından online olarak inceleyebilirsiniz.

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”” link=”http://www.piaffnetworking.com/u-44387″]PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.