1V1Y.com ile Büyük Markalarda Büyük İndirimler

Bir zamanlar Türk firmaları internetten satış yapan özellikle uluslararası firmaların gümrüksüz satış yaparak haksız rekabete yol açtıklarını iddia ederek şikayette bulunurlarken, internetten online satış sektörünün durmaksızın büyüdüğü ve yükselişinin engellenemediği günümüzde artık farklı yollar izlemeye başladılar, mesela birleşerek yeni sanal mağazalar açmak. 1V1Y.com ise bunun en güzel örneklerinden biri. Adını daha çok Ajda Pekkan for Twist ile duyursada mart 2011’de Perabayt Bilişim Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından kurulun ve en iyi kampanya sitelerinden biri olan 1V1Y.com’un ortakları arasında modern giyim firmalarının devleri bulunuyor.  Bu firmalar herkesin çok yakından bildiği Kiğılı, Desa, Zeki Triko, Converse, Hotiç, Saat & Saat, Derimod, Diesel, Tekin Acar Kozmetik, İpekyol, Koton, Göz Group, Vitrin Group, Dilasima Group ve Herşey İletişim. Artık alıcılara sunabilecekleri fırsatları sizler tahmin edin. Ama tabiki sitenin büyük kozu şimdilik Ajda Pekkan for Twist.

1V1Y.com’a üye olduğunuz takdirde bir çok markanın %90’a varan indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik bu indirimlerden sezon sonu ürünlerde değil sezon ürünlerinde faydalanma şansınız var. Site ürünlerini çeşitli kategorilere ayırmış; Öncelikle Günün Fırsatı ile markaların size süreli olarak sağladığı indirimli ürünlere göz atabilirsiniz, Sonbahar-Kış 2011-12 bölümünde ise sezon ürünlerine ve editörlerin moda önerilerine ulaşmanız mümkün. Erkek, Kadın, Giyim, Aksesuar, Ayakkabı ve Kozmetik reyonları ise ihtiyaçlarınıza göre inceleyip kampanyalardan yararlanabileceğiniz ürünlerle dolu.

Son olarak ise 1V1Y Dergi sitenin sanki online moda dergisine dönüşmüş hali, moda, stil ve trendlere dair tüm bilgiler elinizin altında. Yani 1V1Y.com ile sadece indirimli alışveriş yapmakla kalmaz aynı zamanda moda haberlerine, güncel trendlere ve stil önerilerine ulaşabilirsiniz.

Üye olduktan sonra alışveriş yaptığınız zaman 100 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo fırsatınızdan yararlanabilirsiniz. Tüm fırsatlardan anlık haberdar olmak için ise siteyi Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardan takip etmenizde mümkün. Sizde Kiğılı, Desa, Zeki Triko, Converse, Hotiç, Saat & Saat, Derimod, Diesel, Tekin Acar Kozmetik, İpekyol,  Koton ve Ajda Pekkan for Twist kampanyalarından haberdar olmak, faydalanmak ve bu ürünleri online satın almak istiyorsanız 1V1Y.com adresinden üye olabilirsiniz. 1V1Y.com üyelik için sadece mail adresiniz yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.