Avmmall.com ile Yeni Konsept Online Alışveriş

Online alışveriş sektörüne yeni firmaların girmesiyle rekabette doğal olarak kızışıyor. Yüksek rekabetin olduğu bir pazardada diğerlerinden ayrılmanın en kolay yolu farklı bir konsept uygulamak. İşte Avmmall.com bunu deneyen ve online alışveriş için bunu bir ölçüde başarılı olan sitelerden biri.

Avmmall.com online alışverişi sanal bir mall veya bizdeki kısa adıyla AVM tam adıyla ise alışveriş merkezi haline getirmiş. Sitenin ana sayfası size sanki bir alışveriş merkezinin zemin katından mağazalara bakıyormuşsunuz hissi uyandırıyor.Avmmall.com online alışveriş sitesini diğerlerinden ayıran diğer bir özellik ise sadece markalaşmış markaların yer alabiliyor olması.

Avmmall.com sıradan bir online alışveriş veya kampanya sitelerinden biri değil, size sadece sezon sonu veya stokta kalmış ürünleri sunmuyor aksine marka değeri çok yüksek bilindik firmaların sezon ürünlerine online olarak ulaşmanızı sağlıyor. Diğer bir deyişle online satış mağazası bulunmayan ünlü markalar Avmmall.com aracılığıyla sizinle sanal alemde buluşuyor.

Avmmall.com sitesinden şimdilik toplam 4 sanal kat var; İster kat kat firmalara bakabilirsiniz isterseniz vitrin gez bölümünden mağazaların vitrinlerine göz atabilirsiniz.

Giriş kat mağazalarından bazıları; Tiffany and Co, Lacoste, Swatch, Camper, Silk & Cashmere, Altınbaş, Shoes & More
1.kat mağazalarından bazıları; Ramsey, Nelson, Fail Sönmez, NG Style
2.kat mağazalarından bazıları; Sony, Akbank, Aryıldız, Karaca,Esse, Home Sweet Home
Yemek katı şu an için aktif değil ama yakın zamanda KFC, Pizza Hut ve Kahve Dünyası bu kattaki yerlerini alacaklar.

Avmmall.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ödemiyorsunuz. Diğer siparişler için ise Türkiye’nin her yerine 5 TL. Ama çoklu siparişlerinizi tek bir kargo ile talpe edebilirsiniz. 1 ile 5 iş günü içerisinde gönderilen siparişleriniz için UPS kullanılıyor.

Avmmall.com müşteri memnuniyeti standartları gereği cayma ve 7 gün içinde iade etme hakkınızı saklı tutuyor. Ürün zarar görmemiş ve tekrar satılabilecek bir durumda ise faturanın arkasındaki bölümü doldurduktan sonra iade@avmmall.com adresine mmail atmanız veya 212 257 77 26 numaralı çağrı merkezini aramanız durumunda UPS aresinize yönlendirilecektir. Eğer satın aldıktan hemen sonra siparişinizi iptal etmek isterseniz ise musteri.hizmetleri@avmmall.com adresine mail atmanız veya yine 212 257 77 26 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.