Ayın İndirim Kuponları Ağustos 2012

Yazın artık sonlarına doğru ilerliyoruz ama havalar hala çok sıcak. Diğer bir taraftanda alışveriş yapmak gerekiyor ama bu sıcaklarda mağaza mağaza dolaşmak imkansız. Dolayısıyla en güzeli alışverişi klimalı ortamda internetten online alışveriş yapmak. Daha önce sizlere En İyi Online Alışveriş SiteleriEn İyi Online Kampanya SiteleriEn İyi Online Elektronik Siteleri makaleleri ile online alışveriş yapabileceğiniz bir çok site tanıttık. Şimdi ise birazda indirim kuponları üzerinden alabileceğiniz online indirimlerden bahsetmek istiyoruz.

Dönem dönem bazı alışveriş firmalarının indirimler yaptıklarını biliyorsunuzdur. Genelde indirimler mağazaların camlarına asılır insanlar indirim olduğundan haberdar olsun ama söz konusu online alışveriş olunca tabiki tüketiciyi bilgilendirmekte reklamlar aracılığıyla olabiliyor ancak. İndirimleri ise ya hesabınıza tanıtılan indirim çekleri ya da ödeme sırasında kullanabileceğiniz indirim kodları aracılığıyla alabiliyorsunuz. Bu indirim kodlarını ise firmaların yayınladıkları indirim kuponları üzerinde bulabiliyorsunuz.

Teknolojionline olarak bizlerde sizlerle bize ulaşan indirim kodlarını paylaşmak istedik. İşte ağustos ayında online alışveriş sırasında kullanabileceğiniz indirim kuponları ve indirim kodları;

Sitelere gitmek için firma isimlerine tıklamanız yeterli.

[table “25” not found /]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.