Çiçeğinizi Evden Gönderin

Çevrenizde sevdiğiniz insanların özel günleri sizin için problem olmaktan artık çıkıyor. Elinizin altında bilgisayar var ise artık evden, işyerinden rahatlıkla çiçeğinizi seçerek online sipariş verebilirsiniz.  Çiçeğinizi evden gönderin, yeni işe giren veya doğum yapan arkadaşınıza, geçmiş olsun demek istediğiniz ama yanında olamadığınızın insanlara, annenize, babanıza, doğum günü kutlamak istediğiniz insanlara ve hatta eşinize veya sevgilinize özel günlerde çiçek seçmek için çiçekçi çiçekçi dolaşmanıza gerek yok. Hatta gönderme amacınıza göre belirli kategorilerdeki çiçekleri içine koymak istediğiniz çiçeğe ve fiyat aralığına göre filtreleyerek en uygun ürünü bulma şansınızda var. Ayrıca sadece çiçek değil yeni moda konsept ürünleri olan meyve sepetleri ve çikolotada gönderebilirsiniz. Bu kolaylıktan faydalanabilmeniz için size önerebileceğimiz 2 online çiçek mağazası var;

 1-Çiçeksepeti.com

CicekSepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2000 senesinde kuruldu. 500 binden fazla müşterisi ve hergün Türkiye’nin dört bir yanına yüzlerce çiçek siparişiyle sadece elektronik ortamda çiçek siparişi alan çiçekçiler arasında değil Türkiye’deki tüm çiçekçiler arasında en büyük çiçekçi durumuna gelmiş durumda.

CicekSepeti.com’da sevdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilir, gelişmiş çiçek arama sayfalarında özel gününüz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz. İsterseniz çiçek gönderdiğiniz kişiler adres defterinizde saklanacak ve sevdiklerinizin özel günleri her sene size e-mail yoluyla hatırlatılır. Böylelikle özellikle erkeklerin büyük problemlerinden biri olan özel günleri unutma durumuda ortadan kalkacaktır. Çiçeğiniz teslim olduğunda size e-mail ve SMS yoluyla çiçeğinizin teslim edildiği bildiriliyor, size sürprizin üzerine bir telefon açmak kalıyor. Siteye www.çiçeksepeti.com adresinden ulaşabilir ve üye olabilirsiniz.

 

2-Çiçekcumhuriyeti.com

Online çiçek göndermek istiyorsanız seçebileceğiniz diğer firma ise çiçekcumhuriyeti.com. Her türlü özel gününüz için 7/24 sipariş verebileceğiniz siteninin ayrıca telefonla sipariş alma opsiyonuda mevcut. Tüm şehirlerin şehir merkezlerine ücretsiz gönderi yapan site sadece çok kırsal yerlerde şehir merkezine uzak mesafedeki yerleşim yerleri için km uzaklığına göre ek ücret talep edebilmekte. Sipraşiniz sonrası size verilen sipariş numarası ile sipariş takip menüsünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş teslim edildikten sonra ise e-mail yoluyla hatta tercihinize göre SMS ile dahi bildirim yapılıyor. Üye olduğunuz taktirde fırsat sitelerinden elde edebileceğiniz indirim kuponları veya kodlarını kullanarak sipariş verebilirsiniz. Üye olur olmaz ise 10 TL hediye çeki üyelik hesabınıza ekleniyor. Tüm siparişlerini Interflora garantisiyle teslim eden sitenin ayrıca %100 ucuz fiyat garantisi verdiğinide hatırlatmak lazım, artık denemek ise kalmış. Siteye www.çiçekcumhuriyeti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.