Daybuyday ile Victoria’s Secret Gardrobunuzda

Victoria’s Secret herkes tarafından bilinmesine rağmen ülkemizde satış ağları biraz kısıtlı olması sebebiyle maalesef her isteyen tarafından satın alınamıyordu.  Her ne kadar İstanbul’da mağazalarını açmış olsalarda diğer şehirlerde yaşayanlar için yetkili satıcısından ürünü elde etmek çok zahmetli. Daha doğrusu zahmetliydi, artık Daybuyday.com sitesinden Victoria’s Secret ürünlerine ulaşmanız o kadar zor değil.

Online satış sektöründe yeni ve güvenilir firmalar arasına eklenen Daybuyday.com üyelerine onlarca kategoriden zahmetsizce ürün seçme fırsatını soruyor. Güvenilir olmalarının en büyük sebebi ise arkalarına aldıkları kurumsal güç, bu güç kimlerden geliyor derseniz sırasıyla Doğan Online, Cem Hakko ve Konsept gibi sektör devlerinden geliyor. Daybuyday.com sayesinde dev markaların ürünlerine %90 gibi indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Sizde zamanın bu kadar değerli olduğu bir dönemde en azından alışverişlerinizi online ve zahmetsizce ama güvenli sitelerden yapmak istiyorsanız Daybuyday.com kesinlikle aradığınız sitelerden biri.

Converse, Levis, Guess, Nike, Valentino, Abercrombie & Fitch, Days in Colours, Puma, Motorola, Sony, Panasonic, Vakko Chocolate, Ipad2 ile Apple, Fujitsu ve Nokia acele ederseniz yakalayabileceğiniz kampanyalar. Acele diyoruz çünkü kampanyalar diğer sitelerde olduğu gibi 3-5 gün arasında sürüyor. Ama asıl ve en önemli kampanyaları şu an için Victroria’s Secret. Markanın ürünlerinde şu an için %70’e yakın indirim var ve yazı kaleme alındığında kampanyanın sona ermesine 3 gün vardı. Fakat bu fırsatı kaçırsanız bile üye olarak bir sonraki kampanyadan anından haberdar olabilirsiniz. Üye olmak isterseniz sitenin adresi www.daybuyday.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.