En İyi Kampanya Siteleri-Morhipo

Boyner Holding’e ait Fırsat Elektronik tarafından kurulan Morhipo online alışveriş sektöründe pazar payını arttırmak için TV reklamlarına yatırım yapmaya başladı. Markafoni, Trendyol ve Limango’nun lçatısını oluşturduğu online alışveriş sektöründen bu firmalarıda Vipdükkan, 1V1Y, Daybuyday ve Morhipo takip ediyordu. Belliki Morhipo takipten sıkılmış olacakki tepeye oynamaya başladı.

Demet Akalın ve Hande Yener’in oynadığı Morhipo televizyon reklamı ile firmanın büyük oyuncuların arasına katılmasına kesin gözüyle bakılırken, zaten Boyner ismi ilede bunda çok zorlanmayacaktır.Site hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, baştanda söylediğimiz gibi Boyner Holding bünyesindeki Fırsat Elektronik firması tarafından kuruldu. Geçmişi perakende sektörü üzerine kurulu Morhipo kadın, erkek ve çocuk giyim, ev ve yaşam ile designers kategorilerinde yüzlerce ürünü üyelerine ulaştırıyor.

Morhipo sadece sezon sonu değil aynı zamanda sezon ürünlerinide 2-4 günlük kampanyalar ile %90 indirimle satıyor. Günün kampanyaları bölümünden çok uygun fırsatlar üye olan herkese açık. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ise sloganlarından sadece bir tanesi.

Kredi kartlarına vade farksız taksit imkanıda sunulan hizmetler arasında, Advantage karta 10, Maximum karta 8, Axess’e 5+4, World’e 2+4, Bonus’a 2+3, Card Finans’a ve Fish’e ise 5 taksit yapılıyor.

Siparişler İstanbul içine ertesi gün, diğer illere ise 24 ile 72 saat arasında teslim ediliyor. Morhipo üyelik için ise sadece isim ve e-mailinizi istiyor.

Bakalım Demet Akalın Hande Yener ikilisinin Morhipo reklamları en iyi kampanya siteleri arasına Morhipo isminide yazdırabilecek mi?

1 Yorum

  1. melike Yanıtla

    inanın bana bugüne kadar alışveriş yaptığım en iyi alışveriş ve fırsat sitesi dunyaninfirsati.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.