En Uygun Yılbaşı Mekanları Elinizin Altında

Yeni yıl yaklaşırken doğal olarak insanlarıda yılbaşı eğlencesi için mekan bulma telaşı sardı. Kimileri lüks otelleri tercih ederken kimileri ise club tarzı daha haraketli yerler bulma peşinde. Genelde insanlar çevrelerinden duydukları veya zaten düzenli olarak gittikleri mekanları tercih ederlerken fiyatlar ise bölgeye ve mekanlara göre değişklik gösteriyor ama genelde fiyatlar yılbaşı gecesine özel yılın diğer diğer zamanlarına göre çok daha pahalı oluyor maalesef.

Yılbaşını dışarıda geçirmek isteyenler için yılın son 15 gününü genelde mekan aramakla geçiyor, fakat artık uygun fiyatlı ama kaliteli mekanları bulmanın çok daha kolay yolları var. Günümüzde bir çok fırsat sitesi yılbaşı için en iyi mekanların kampanyalarını duyurmak için gün sayıyor. Yılbaşı için en uygun fiyata en iyi mekanı bulabilmeniz için işte en iyi fırsat siteleri, sadece mail adresiniz ile üye olmanız ve fırsatları takip etmeniz yeterli  en güzel yılbaşını en iyi  mekanda geçirmeniz için;

Grupanya.com

Türkiye’nin en çok tercih edilen sosyal satın alma sitesi olan Grupanya, üyelerine her gün birbirinden özel indirimli fırsatlar sunarak kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunuyor. Sosyal grupların etkileşimini teşvik eden, sonradan toplu satın alma fırsatına dönüşen bir sinerji yaratan Grupanya ile en uygun fırsatları yakalamak için üye olmanız size iyi bir yılbaşı gecesi yaşatabilir.

Promoskop.com
Promoskop.com, üyelerine her gün indirimli fırsatlar sunan bir internet sitesidir. Şehrin en iyi restoranlarında, eğlence mekanlarında, sağlık ve güzellik merkezlerinde, kültür ve sanat etkinliklerinde%90’a varan indirimfırsatlarını promoskop.com ‘dan takip edebilir, dilediğiniz hizmeti internet üzerinden güvenli alışveriş ile hemen satın alabilirsiniz.

Clupanya.com
Clupanya’da ilgilendiği bir fırsatı gören kullanıcı, eğer fırsat henüz aktif olmamışsa, sosyal iletişim ağları üzerinden (facebook, e-posta, twitter vb) arkadaşlarını davet ederek, yeterli sayıya ulaşılmasını sağlar. Grup olarak alışverişten güç doğar; kaliteli hizmet, büyük indirimle sizlere ulaşır. Clupanya’da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde ve tatil mekanlarında da hizmete girecek olan Clupanya, üyelerine yaşadıkları şehrin ilgi çekici, farklı kültürleri tanıma imkanı veren, denemek isteyip, daha önce deneyemedikleri yeme-içme mekanları, spor ve güzellik merkezleri, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları, özel ürünleri gibi geniş bir yelpazede fırsat çeşitliliği sunar. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerlerden arasından seçilir.

Markapon.com
Markapon, GittiGidiyor’un kurucuları Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu, cimri.com’un kurucu ortağı Aydonat Atasever, UzmanTV ve istanbul.net’in kurucu ortağı Ersan Özer ve Can Turanlı tarafından hayata geçirildi. Türkiye’de ilk kez 17 Haziran 2010’da İstanbul’dan cazip teklifler sunarak açılan Markapon, bugün artık tüm Türkiye için teklifler sunuyor. Yaşadığınız şehirde görmediğiniz, tatmadığınız, duymadığınız sayısız yeme-içme, eğlence, sanat, güzellik, spor, alışveriş seçeneği var. Görmediğiniz, duymadığınız, tatmadığınız sayısız seçenek… Markapon size her gün en iyi teklifleri, avantajlı fiyatlarla sunuyor; sizi şehrinizde yeni deneyimler yaşamaya davet ediyor! Her gün markapon.com adresini ziyaret ederek veya ilgilendiğiniz şehrin Facebook sayfasına (Örn: Markapon İstanbul) üye olarak yeni fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Şehrikeyif.com
Şehrikeyif, şehri doya doya yaşamak isteyenler için kurulmuş bir sosyal satın alma platformudur. Yüz binlerce kişinin her gün takip ettiği bu platform, üyelerine şehrin en gözde mekanlarında %90’a varan indirimlerle fırsatlar sunar. Şehrin en seçkin restoran ve kafelerinden en iyi otellerine, spa merkezlerinden güzellik salonlarına, bowlingden kartinge, en sevilen mağazalar için indirim çekinden konser ve sinema biletlerine kadar pek çok etkinlik ve hizmet, ŞehriKeyif’in sunduğu fırsatlar arasındadır. ŞehriKeyif ayrıca kuru temizleme, araba bakımı gibi hayatınızı kolaylaşıracak hizmetler ya da sizi ideallerinize ulaştıracak kurs, atölye çalışması gibi eğitim alanlarında da çok cazip fırsatlar sunar.

Yakala.co
yakala.co, size reddetmekte zorlanacağınız teklifler yapar. Hemen hemen hepsine “evet” demek isteyeceğiniz bu teklifler, şehrin her köşesinden karşınıza çıkabilir, şaşırtabilir, cezbedebilir, ezber bozabilir veya kahvenizi üzerinize dökmenize neden olabilir… Çünkü bu tekliflerin acayip tarafı, her birinde inanılmaz boyutlarda yakala.co avantajları yaşatmaları. Yakala.co bir Hürriyet iştirakidir.

Şehriindirim.com
Şehriindirim sunduğu cezbedici, karşıkonulmaz ve inanılmaz fırsatlarla kişilere yaşadığı sehri yeniden kesfetme imkanı sağlayan bir sosyal satınalma platformudur. Sehriindirim üyeleri hemen hemen her gün, şehrin her köşesinde karşılarına çıkan yepyeni tekliflerle, yaşadığı şehirde görmediği, duymadığı, tatmadığı sayısız yeme, içme, eğlence, sanat, güzellik, bakım ve aktivite fırsatını yakalayabilme imkanı bulur. Sehriindirim, yenilikleri takip eden, yaşamın tadını çıkarmayı bilen, doya doya yaşamak isteyenlere, sehrin en keyifli aktivitelerini en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlarken aynı zamanda işletmelerede yeni ve sadık müşteriler kazandırmayı hedefler. Sehriindirim sadece fırsatların sunulduğu bir plarform olmaktan çıkıp aynı zamanda yaşadığın sehri daha zevkli kılan bir yaşam rehberine dönüşür.

Oopskupon.com
Bulunduğunuz ülke ve şehirde eğlenceli aktivitelerle kendinizi keşfederken, büyük indirimlerle yararlanabileceğiniz size özel fırsatların keyfini çıkarın… Leziz bir yemek, keyifli bir alışveriş, muhteşem bir tatil, heyecan verici deneyimler ve daha pek çok şey özel fırsatlarla sizin için. Oopskupon.com’a üye olarak fırsatları yakından takip  edebilirsiniz.

Firsatbufirsat.com
Fırsat Bu Fırsat, son zamanlarda hızla yayılan ‘grup satın alma’ modellerini tek bir çatı altında toplayan bir fırsat platformudur. Fırsat Bu Fırsat’ta eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar şehrinizde olan onlarca günlük fırsatı, tek bir sayfada görebilir ve diğer fırsatlarla karşılaştırabilirsiniz. Böylece almak istediğiniz hizmeti, en uygun fiyata bularak, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kacirmayiz.com
Üyelerine her gün indirimli fırsatlar sunan bir internet sitesidir. Yayınlanan fırsatların en önemli özelliği şehrin eğlence mekanları, restoranları, sağlık, spor ve bakım hizmetleri, kültür, sanat aktiviteleri gibi hizmetlerden oluşmasıdır. Her gün üyelerine e-posta yolu ile ulaşan Kaçırmayız’da fırsatlar, genellikle %50 ve üzeri indirimlerden oluşur. Bu fırsatlardan yararlanabilmenin yolu ise yeterince kişinin o fırsatı satın almasından geçer. Yeterince kişi günün fırsatını satın alırsa, fırsat aktif olur ve herkes bu fırsattan yararlanabilir hale gelir. Günün fırsatı aktif olmazsa, kimsenin kredi kartından tahsilat yapılmaz. Kısacası güç birlikten doğar düşüncesi ile yola çıkan Kaçırmayız, işletmelerden sizin adınıza büyük indirimler alır, sizleri de birçok yeni mekan ile tanıştırır ve bu işletmelerden çeşitli hizmetleri indirimli satın almanıza aracılık eder.

Kaçırmayız’da ilgilendiği bir fırsatı gören kullanıcı, eğer fırsat henüz aktif olmamışsa, sosyal iletişim ağları üzerinden (facebook, e-posta, twitter vb) arkadaşlarını davet ederek, yeterli sayıya ulaşılmasını sağlar. Grup olarak alışverişten güç doğar; kaliteli hizmet, büyük indirimle sizlere ulaşır.

KaçanBalıkBüyükOlur.com
KaçanBalıkBüyükOlur, şehrin en iyi restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik merkezlerini, kültür ve sanat etkinliklerini ve daha bir çok benzersiz hizmeti, size kaçırılmayacak fırsatlarla sunan bir satın alma platformudur.
KaçanBalıkBüyükOlur, size hergün farklı bir işletmeden, kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat sunar. Yapmanız gereken çok kolay. Şehrinizde fırsatları her gün takip edin, sizin ve sevdiklerinizin bu fırsatlardan yararlanmasını sağlayın.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.