Katalogla Satış Yapan Firmalar

Katalogla satış sektörü sektöre yeni giren firmalar ile her geçen gün daha da büyüyor. Bu durum tabi ki en çok evden satış yaparak aile bütçesine katkı sağlamaya çalışan hanımların işine geliyor. Eskiden firma sayısı bu kadar fazla değil iken ürünlerini satmayı planladığınız firmanın temsilcilerine bırakın çevrenizde aynı aile içinde bile rastlamak mümkündü. Şimdi ise firma sayısının artması ile ürünlerde çeşitlendi. Artık sadece kozmetik değil artık katalogla iç giyim, hediyelik ve ev eşyaları ile günlük giyim eşyaları da katalogla satabilmek mümkün.

Firma sayısı bu kadar çok olunca insanında tavsiyeye ihtiyacı oluyor. İşte size en iyi katalogla satış yapan firmalar listesi; Bizim tavsiyemiz kurumsal olması ve piyasadaki rekabetin az olması sebebiyle Forivia, Avrupa NetworkingPiaff Networking ve Modelllife firmalarını öne çıkardık ama siz tabi ki diğerlerini de değerlendirebilirsiniz.

Avrupa Networking için Bilgilendirme Sayfamızı İnceleyebilirsiniz; Avrupa Networking İnceleme

Piaff Networking için Piaff Bilgilendirme Sayfamızı İnceleyebilirsiniz; Piaff Networking İnceleme

Farmasi için Bilgilendirme Sayfamızı İnceleyebilirsiniz;  Farmasi İnceleme Yazısı

LR için Bilgilendirme Sayfamızı İnceleyebilirsiniz; LR İnceleme Yazısı

AVRUPA NETWORK ÜYELİK LİNKİ PIAFF NETWORK ÜYELİK LİNKİ FARMASİ ÜYELİK LİNKİ LR ÜYELİK LİNKİ

AVRUPA NETWORKING

Firma Çarşıbaşı Grubuna ait Avrupa Tekstil güvencesinde olup kataloglarında ağırlıklı olarak iç giyim ve pijama ürünleri bulunmaktadır. Firmanın marka yelpazesini ise genel olarak Pierre Cardin ve Miorre oluşturuyor.

Kar Marjı şu şekilde;

%50’ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri;
150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

AVRUPA NETWORKING ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN


PIAFF NETWORKING

Diğer bir doğrudan satış ya da popüler adıyla katalogla satış firması da Piaff. Sektörün önde gelen firmalarından olan Anıl İç Giyim firmasına ait olan Piaff Networking yine ürünleri en kaliteli olan firmaların başında geliyor.

Erkek, bayan veya çocuk fark etmeksizin yüzde 100 pamuklu ve penye ürünleri ile müşterilerinizin memnuniyetini garanti altına alıyor.

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”http://www.piaffnetworking.com/u-44387″]TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]

Piaff’ın kar marjı da yine Avrupa gibi ortalama yüzde 30-50 arasında değişiyor. Bu rakam tabiki kendiniz satış yaparsanız elde edeceğiniz rakam. Eğer ekip kurarsanız ise aşağıdaki tabloda yer alan oranlar prim kazanabilir, primlerinizi nakit veya para puan olarak kullanabilirsiniz;

1. Seviye : Sizin yapmış olduğunuz alt üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız
2. Seviye : Alt Üyelerinizin yaptığı alt üyelerin satışlarından %4 kazanırsınız
3. Seviye : 3. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %3 kazanırsınız
4. Seviye : 4. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %2 kazanırsınız
5. Seviye : 5. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %1 kazanırsınız

[button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”http://www.piaffnetworking.com/u-44387″]TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL[/button]


 


FARMASİ

Farmasi, İstanbul Ömerli’de, 60,000m2’lik alana yayılan üretim tesislerinde, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2,000’i aşkın ürünü ile katalogla satışın en büyük yerli firmalarından bir durumundadır. 2015 yılında 200 bin üzerinde temsilciye ulaşmış olup firma hedefi 1 milyon temsilciyi aşmak olarak belirtilmiştir.

FARMASİ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Farmasi üyesi olduğunuzda hem ürünlerden %30-40 kar elde edersiniz hem de ekibinizin satışları ve kendi satışlarınızın üzerinden cironuza bağlı oranlarda prim alırsınız.

Farmasi özellikle ürünlerinin kalitesi ve sağlıklı içeriği ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Tüm ürünleri helal sertifikalıdır ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Üye olmayı düşünüyorsanız isim ve telefonunuzu aşağıdaki form üzerinden bırakın hemen sizi arasınlar; [button color=”danger” size=”large” type=”” target=”blank” link=”https://goo.gl/3sxkT7″]FARMASİ BİLGİ FORMU İÇİN TIKLA[/button]

FARMASİ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN


 

AVRUPA NETWORK ÜYELİK LİNKİ PIAFF NETWORK ÜYELİK LİNKİ FARMASİ ÜYELİK LİNKİ LR ÜYELİK LİNKİ

HUNCALIFE
Kozmetik devi Hunca son zamanların popüler satış yöntemlerinden katalog ile evden satış yapan firmaların arasına katılıyor. 1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Huncalife markası ile, neredeyse Avon ve Oriflame’in tekelinde olan 117 milyar dolarlık evden katalog ile satış sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Artık Huncalife katalogla satış sektörünün önemli temsilcileri arasında.

Diğerlerinden farklı olarak ister özel müşteri olarak kendiniz ürünleri indirimli alabiliyor veya temsilci olarak daha büyük indirimlerden faydalanarak ürünleri satıp gelir elde edebiliyorsunuz.

Ürünler arasında erkek ve bayan parfümleri, cilt bakım, kişisel bakım, saç bakım, erkek bakım ürünleri ile makyaj malzemeleri bulunuyor.

HUNCALIFE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN


ORIFLAME

Evden çalışarak ek gelir etmek ve bütçelerine destek vermek isteyen özellikle bayanlar tarafından en çok tercih edilen yöntem katalogla satış yapmaktır. Katalogla satışı denemek isteyenlerin ise öncelikli tercihleri sektör liderleri uluslararası veya güvenilir yerli firmalar olmalıdır. Oriflame katalogla satış sektörünün liderlerindendir.

1967 yılında kurulan İsveçli firma şu anda 60 ülkede faliyet göstermekle birlikte yaklaşık 4 milyon bağımsız satış elemanı bulunmakta ve firmanın yıllık satış miktarı 1,5 milyar euro civarındadır. Oriflame 5 ayrı ülkede yılda yaklaşık olarak 1.000 adet ürün üretmekte ve bağımsız satıcılar aracılığıyla bu ürünleri pazarlamaktadır.

Eğer sizde katalog ile evden satış yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız Oriflame kesinlikle tavsiye edilen, güvenilebilecek firmaların başında gelmektedir. Bağımsız satış temsilcisi olmak için herhangi bir koşul yoktur, kayıt ücreti 20 TL olmakla birlikte 21 Aralık 2011’den önce kayıt yaptırırsanız sadece 4,99 TL ödemeniz yeterli. Ödemelerinizi sipariş anında online ödeyebileceğiniz gibi PTT şubelerinden veya anlaşmalı bankalardanda ödeyebilirsiniz. Online kredi kartıyla ödemenizi vade farksız 4 tasitte yapma şansınızda var. Kayıt olduğunuz takdirde bir başlangıç seti adresinize gönderilecek, bu setin içinde şirket ve ürünler hakkında sunumlar, kataloglar ve numuneler bulunmakta.

www.oriflame.com.tr


AMWAY

Amway, 80’den fazla ülke ve bölgede insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olan, onlara fırsatlar sunan, başarılı, milyar dolarlık uluslararası bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. AMWAY ürünleri, 500.000’i Avrupa’da bulunan, dünya çapında 3 milyonun üzerindeki Amway Serbest Girişimcisi aracılığıyla dağıtılmaktadırlar.

Amway halen 28 Avrupa ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Amway Satış ve Pazarlama Planı sizi ve ürün satışı yapmaları için sponsorluğunu üstlendiğiniz Amway Serbest Girişimcileri ödüllendirir. Aşağıdaki şekillerde kazanç sağlayabilirsiniz:

 • Müşterilere yapılan ürün satışları üzerinden perakende kâr marjı.
 • Aylık çalışmanıza bağlı olarak, iş hacminizin %3’ü ila %21’i arasında değişen oranlarda aylık performans primleri.
 • Sponsorluk yaptığınız grubun satışları bazında aylık ve yıllık liderlik primleri ve diğer nakit ödüller ve iş teşvikleri.

www.amway.com.tr


AVON

Merkezi New York’ta olan ve “Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak” vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur.

Avon, Türkiye pazarında Eczacıbaşı Grubu ile ortak olarak Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında 1993 yılında faaliyete başlamış ve 2003 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. 2003 yılından bu yana ise %100 Avon Kuruluşu olarak faaliyete devam etmektedir.

www.avon.com.tr


TUPPERWARE

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 24 il de 66 Distribütör bulunmaktadır. Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

www.tupperware.com.tr

Katalogdan satış yapan 1-2 firma daha var ama bizim size önereceğimiz en iyi katalogla satış firmaları şimdilik bunlar.

AVRUPA NETWORK ÜYELİK LİNKİ PIAFF NETWORK ÜYELİK LİNKİ FARMASİ ÜYELİK LİNKİ LR ÜYELİK LİNKİ

MODELLIFE

Network sektörünün en yenilerinden olsa da aslında 25 yıllık üretici bir firma. 2010 yılında Modellife ismiyle sektöre giriş yaptılar. Çoğu firmada olani iç giyim, ev giyim ve kozmetik kategorilerine ek olarak tesettür giyim seçeneği de mevcut Modellife bünyesinde.

Diğer firmalardan farklı olarak Modellife ürünleri biraz daha ekonomik dolayısıyla satış yapmak da daha kolay. Üye olduktan sonra ister 5 TL karşılığında katalog alıp satış yapabilir ya da online kataloğu da kullanabilirsiniz.

Sistemde aktif olmak için aylık 100 TL’lik satış yapmak gerekiyor. Eğer 100 TL’lik satış yapmaz iseniz aktif üyelerinizden gelen primleri alamıyorsunuz. 6 ay süreyle pasif kalırsanız da üyeliğiniz siliniyor. Ama dediğimiz gibi hem ürün çeşidi yönünden hem de fiyatlar açısından satış yapmanın en kolay olduğu firmalardan birisi Modellife.

Modellife kazanç planı ise şu şekilde işliyor. Siz satış yaparsanız %30-40 civarı katalog fiyatları üzerinden gelir elde ediyorsunuz. Üzerine bir de ekip oluşturabilirseniz aşağıdaki kazanç planına göre ek prim hesabınıza işliyor;

1.kademe üyelerin satışlarından  %5
2.kademe üyelerin satışlarından  %4
3.kademe üyelerin satışlarından  %3
4.kademe üyelerin satışlarından  %2
5.kademe üyelerin satışlarından  %1
6.kademe üyelerin satışlarından  %0,5
7.kademe üyelerin satışlarından  %0,5
8.kademe üyelerin satışlarından  %0,5
9.kademe üyelerin satışlarından  %0,5
10.kademe üyelerin satışlarından %0,5

Modellife kariyer planı ise şu şekilde;

Aylık satış 1.000 TL ise Yıldız Temsilci; Bonus Ödülü ek 50 TL

Aylık satışı 2.000 TL ise Gümüş Temsilci; Bonus Ödülü ek 100 TL

Aylık satışı 3.000 TL ise Altın Temsilci; Bonus Ödülü ek 150 TL

Aylık satışı 4.000 TL ise Pırlanta Temsilci; Bonus Ödülü ek 200 TL

Aylık satışı 5.000 TL ise Zümrüt Temsilci; Bonus Ödülü ek 250 TL

9 yorum

 1. mehmet Yanıtla

  bence ülkemizde network marketing firmalarının içinde en yüksek kar veren firma ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ şirketidir. kar oranı verilen hediye ürünlerle birlikte toplamda %60 ila 70 arasındadır. diğerleri gibi kariyerden düşme yoktur sipariş verme zorunluluğu yoktur. miras bırakabilme imkanı vardır. %100 yerli bir firmadır.

  • aysun ceyhan Yanıtla

   bu listede ersağ ın olmamasına çok şaşırdım.çünkü satış karı hediyeleriyle beraber en az %65 den başlıyor.ve kampanyalarda kariyere göre neradeyse %300 e çıkıyor.ben her uyemin siparişinden 25 tl prim aiıyorum.ekibime katılıp ersağda nasıl kazanacağınızı öğrenmek isterseniz.tel:5058774124

 2. Merve Şahin Çalışkan Yanıtla

  Farmasi olmamasına da çok üzüldüm. Türk şirketi ve Doktor cevdet tunanın ürünleri bulunuyor. Ersağ em çok başvurulan bir marka. Şu yazdıklarınızdan bi çoğunu kimse duymamışken, ersağ ve farmasi yeri göğü inletiyor. Çok başarılı bir yazı olmamış.

 3. Özge Yanıtla

  Byanca network un mutfak gerecleri kozmetik urunleri ve pijama urunleri kaliteli mi kullananlar var mi ben uye olup satış yapmak istiyorum ama hic kullanmadigim icin urunleri hakkinda bilgim yok arkadaslar kullananlar yada satisini yapanlar bu firma iyi mi kotu mu veni bilgilendirirlerse sevinirim

 4. ozge Yanıtla

  byanca network satışı yapan var mı? ürünleri kaliteli mi?kozmetik mutfak gereçleri ve pijama ürünleri iyi mi?ben satış yapmak istiyorum ama daha önce kullanmadığım için ürünleri hakkında bilgim yok

  • Beyhan Yanıtla

   Merhaba huncalife kozmetik sektöründe en eski firmalardan biridir 1957 yılında Türkiyeye
   ilk balsami tanitan belissima,caldion ,jagler,Viva
   capio,carmina vb.gibi ürünler ile dünya
   çapında kendini tanitmis %100 yerli sermaye,helal, sertifika, doğrudan satış derneğine üye tek Türk firması ve şuanda temsilcilerine en yüksek primi veren şirkettir %40 primleri ile çalışanlara sicak satis karı vermektedir ve ürünleri %85 bitkisel tüm dermatolojik testlerden geçmis insan sağlığına zarar vermez ayrıca ülke genelinde kendi ARGE firmasını kurmuştur.uyelik ücretsiz paket alma gibi hiçbir zorunluluk yoktur dahada fazla bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.yada bu linkten üye olabilirsiniz.Referans Linkiniz: http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=58985586-8695-48a1-8310-ff87f8385d67

   • Beyhan Yanıtla

    Huncalife ürünleri tartışılmaz kullanıp kaliteyi ve farkı görmeniz lazım yaşanacak her yerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.