Katalogla Satışta En İyi Firma Hangisi?

Katalogla satış özellikle ev hanımları için bulunmaz bir nimet. Hem katalogla satış firmalarına üye olarak çok uygun fiyatlar ile kozmetik, iç giyim, takı ve aksesuar gibi ürünleri satın alabiliyorlar hem de satış yaparak bir ek gelir elde edebiliyorlar. Hatta yeterli sayıda aktif alt üyeye ulaşırlarsa ciddi paralar kazanmak bile mümkün olabiliyor.

Peki en iyi katalogla satış firması hangisi? Bu soru için piyasadaki firmalara bir bakmak lazım, şu an en popüler olanı sanırım Avon. Fakat şu anda Avon ile satış yapan arkadaşı olmayan yoktur, dolayısıyla hem Avon ürünlerine ulaşmak için üye olmanıza gerek yok hem de zaten çok fazla temsilci var.

Bu yüzden alternatiflere yönelmekte fayda var. Şu an piyasadaki en iyi katalogla satış firmaları kozmetik, takı, kişisel bakım ve ev bakımı açısından Forivia, iç giyim, pijama vb ürünler için ise Piaff ve Avrupa Networking.

Şimdi isterseniz bu 3 firmayı kısaca tanıtalım; Sağ ve soldaki oklar yardımıyla firmaları ayrı ayrı inceleyebilirsiniz…

FORIVIA

Forivia Katalogla Satış

FORIVIA TEMSİLCİSİ OLMAK VE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Forivia, Türkiye’de Doğrudan Satış sektöründe yer alan ilk Türk firmalarından birisidir. Tekstil sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinin yanında, geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan FORIVIA, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Türk Doğrudan Satış firmaları arasındaki yerini gerek sistem alt yapısı gerekse ürün çeşitliliği açısından devamlı güçlendirmektedir. Ürün yelpazesi içinde takı, aksesuar, giyim, mikrofiber temizlik ürünleri, doğal konsantre temizleyici serisi ve mutfak gereçleri kendi markaları ile yer almaktadır. Ayrıca doğrudan satıştaki gücünü kozmetik sektöründe de geliştirmek amacı ile 2013 yılı itibari ile İtalya’nın ünlü kozmetik markası Bottega Verde ile yol almaktadır. Bottega Verde, doğal kozmetik konsepti ile tanınan ve Avrupa’da 600’ün üzerinde mağazası ile perakende sektöründeki en güçlü oyunculardan biridir. Türkiye gibi kozmetik alanında büyük bir potansiyele sahip olan ülkemizde sadece Forivia ile işbirliği yapmaktadır.

FORIVIA TEMSİLCİSİ OLMAK VE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Forivia, takı ve aksesuar alanında doğrudan satış sektöründe koleksiyon genişliği açısından en büyük ürün gamına sahiptir. Sunduğu kolye, küpe, yüzük, bileklik, vb. ürünlerin tüm üretimi Forivia’nın kendi üretim ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Bu sayede ürün kalitesini ve dayanıklılığını kategorisinde en yüksek seviyeye taşıma yetenek ve gücüne sahiptir.

Proclin markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan FORIVIA, ürün çeşitliliğini sürekli artırarak müşterilerine üstün kalitede ekonomik ürünler sunmak amacındadır.

FORIVIA TEMSİLCİSİ OLMAK VE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Forivia, geniş ürün çeşitliğinin yanı sıra oluşturduğu özgün çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireyin Forivia Temsilcisi olarak ek gelir sağlayabileceği ve hane kazancına katkı sağlayabileceği bir sisteme sahiptir. Bir çok Forivia Temsilcisinin kendi tercihine göre kazanç sağlayabileceği ve ister tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş kurabileceği esnek bir çalışma sistemi sahiptir.

Forivia’nın hedefi hem sunduğu ürünlerle hem de sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleridir.

FORIVIA oluşturduğu bu satış modeli ile bireylere daha fazla kazanç imkânı sunmanın yanında, tüketicileri kaliteli ve ekonomik ürünlerle buluşturmaktadır. FORIVIA ile yapacağınız iş birliği sayesinde temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda satış temsilcileri sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar.

AVRUPA NETWORKİNG

Diğer kurumsal firmalardan biri de Avrupa Networking.

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.

AVRUPA NETWORKING ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

PİAFF NETWORKİNG

Ve son olarak tavsiyemiz Piaffnetworking. Anıl İç Giyim firmasının iştiraki olan Paiff Networking son derece kurumsal ve iyi bir kar marjı ile ortalama bir satışla oldukça iyi bir gelir elde etmenizi sağlıyor.

PIAFF ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Anıl İç Giyim; tüm alt markalarıyla beraber çok geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yaklaşık 25 farklı ülkede; bayilik ve toptancılık kanallarıyla ürünleri son tüketiciyle buluşmakta, her geçen gün bu ülkelerde tanınırlığını arttırmaktadır. Başlıca pazarları; Mısır, İran, Irak, Azerbeycan, Cezayir, Fas, Tunus, Körfez Ülkeleri (Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan), Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Eski Sovyet Ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan vb) dir.

Dünya’nın bir çok ülkesinde adından söz ettiren Anıl İç Giyim, Piaff Networking ismiyle şimdi doğrudan satış sektörüne yön verecek iş fırsatları sunuyor.

Piaffnetworking, çalışanları ve serbest girişimcileri ile karşılıklı güvene ve kazan-kazan prensibine dayalı çok katlı pazarlama ağıdır. Başarıya ve finansal özgürlüğe giden yolda sizi güçlendirecek iş fırsatları sunmaktadır.

PIAFF ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Temmuz 2011’de ilk kataloğu ile beğenileri toplayan Piaff Networking, gün geçtikçe büyümeye devam etmekte ve 30.000’in üzerinde kayıtlı temsilcisi ile doğrudan satış sektöründe moda alanında liderliği hedeflemektedir. Bundan 36 yıl önce kurulan Anıl İç Giyim gibi Piaff Networking de sizlerin gözlerinden bakıyor ve %100 memnun temsilci ve müşteri potansiyeli ile hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Piaff Networking, Anıl İç Giyim markalarının da içinde yer aldığı ürün kataloglarını senede üç kez çıkarmakta, ulaştığı kitlelerin katalogtan yaptıkları satıştan kar etmelerini ve dahil ettikleri üyelerden prim kazanmalarını sağlamaktadır.  Her geçen gün bir çığ gibi büyüyen Piaff Networking üyeleri ve satış temsilcileri Anıl İç Giyim adını ana akım pazarlama kanallarının dışına taşımayı başarmıştır.

PIAFF ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.