Konut Kredisi İçin Banka Banka Dolaşmayın

http://www.konutkredisi.com.trBilindiği gibi ev kredisi veren tüm bankaların faiz oranları birbirinden farklıdır. Bu yüzden ev kredisi almanın en zor taraflarından biride banka banka gezerek en uygun faiz oranı ile en düşük masraf kesintisi uygulayanın hangisi olduğunu bulmaya çalışmaktır. Özellikle çalışan insanlar için hem zaman kaybına, hemde iş yerinde zaman zaman izin problemine sebep olmaktadır. Ayrıca evi ve bankayı bulduktan sonrada yasal işlemler içinde ayrıca zamana ihtiyaç olunacağı düşünüldüğünde en azından uygun krediyi bulmak için uzman yardımı almanız işinizi kolaylaştıraktır. İşte burada devreye konutkredisi.com.tr giriyor ve size konut kredisi için 15 farklı bankanın teklif ve fiyatlarını gerçek zamanlı olarak ayağınıza getiriyor.

konutkredisi.com.tr Danışmanlık A.Ş. 2010 yılında faaliyetlerine başlayan genç ve hızlı büyüyen bir şirket olup konut kredileri konusunda bankalardan bağımsız olarak çalışarak tüketiciyi bilinçlendirecek ve çoğu insan için hayatının en önemli finansal kararı olan kredi kullanma kararını doğru olarak vermesini sağlayacak sistemi bu konuda gelişmiş tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlaştırmaktadır. Ortakları arasında Türkiye bankacılık sektöründe ciddi deneyimleri olan güçlü isimlerin yanında İtalya’da konut kredisi danışmanlığı konusunda pazar lideri olan Gruppo MutuiOnline’ın kurucu ve yöneticileri de vardır. Gruppo MutuiOnline sadece 2009 yılında toplam 2 milyar Avro’yu aşan kredi kullanımına aracılık yapmıştır.

 

 konutkredisi.com.tr bağımsız bir kredi danışmanlık kurumu olup herhangi banka ile ortaklığı yoktur, Türkiye’de tüm illerde hizmet vermekteler.  Ayrıca tüm sorunlar için telefonla hafta için 09:00-18:00 arası danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu hizmetin size faydalarını sıralarsak, Konutkredisi.com.tr sayesinde:

■Banka banka dolaşmadan sizin için en uygun konut kredisini tek adreste bulabilirsiniz

■Bankaların Konutkredisi.com.tr’ye özel kampanyalı ürünlerinden ve oranlarından faydalanırsınız

■Çeşitli bankaların kredileri hakkında detaylı ve eksiksiz bilgi sahibi olursunuz

■Kredi için araştırma sürecinden gayrimenkul satın alma işleminin sonuna kadar her aşamada sizin yanınızda olan, konunun uzmanı Mortgage danışmanınızdan destek alırsınız

■Ön onayınız çıktıktan sonra seçtiğiniz banka ile randevulu ve hızlı bir şekilde görüşürsünüz

İnternette bir çok kredi karşılaştırma sitesi bulabilirsiniz ama arada büyük farklar var, işte bunlardan bazıları;

  • Gerçek faiz ve masraflar

Konutkredisi.com.tr’de bankaların “tabela” faiz oranlarını ve masraflarını değil, şubelerden alabileceğiniz özel ve kampanyalı faiz oranlarını öğrenirsiniz ve karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede sizi bankaları birer birer arayıp şubelere gitmekten kurtarır, banka ile karşılıklı beklentilerinizi doğru belirlemenizi sağlar.

  •  Uzman danışmanlık

Konutkredisi.com.tr tarafından atanan, sizin için işinizi takip edecek “size özel danışman” sayesinde her zaman aynı kişiyi arayıp konuşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi alıp tüm bankalara yollamak yerine ihtiyaçlarınızı anlayıp çözüm sunabilecek danışmanlardan tüm süreçte yardım alabilirsiniz.

  •  Güçlü sistem ve ortaklık yapısı

Bankacılık ve konut kredileri konusunda onlarca yılı aşkın çok güçlü tecrübesi olan ortakları sayesinde kurulan sistem ve teknolojik altyapı sizin her zaman en doğru bilgi ve tavsiyeleri ve en kaliteli servisi almanızı sağlar. Kredi danışmanlığı konusunun web sitesi açmaktan ibaret değildir.

Konutkredisi.com.tr ‘nin çalıştığı bankalar şunlar; İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Yapıkredi, TEB, Finansbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank.

Böyle bir hizmet ayağınıza kadar gelmişken konut kredisi için banka banka dolaşmayın, bırakın işin o kısmını sizin için konutkredisi.com.tr halletsin.  Ücretsiz üye olmak ve bu hizmetten faydalanmak için web siteleri konutkredisi.com.tr ‘yi ziyaret etmeniz yeterli. Artık tüm bankaların faiz oranlarını ve aylık ödeme rakamlarını tek bir sayfada görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.