Lightinthebox Güvenilir mi?

Çin’in en büyük alış veriş sitelerinden birisi de Lightinthebox.com. Aliexpress.com’un Paypal ve Moneybookers ile yollarını ayırmasından sonra kaybettiği üyelerin bir kısmı da bu siteye kaydı. Türkiye’den de hatrı sayılır bir portföyü olan site bir çok kategoride çok uygun fiyatlar sunuyor. Peki Lightinthebox güvenilir mi?

lightinthebox

Lightinthebox.com Günün İndirimi – Tüm Ürünlerde %70

Yurtdışından güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitelerin başında Lightinthebox geliyor. Sitenin hasarlı ürün, farklı ürün ve ürünün kargolanmaması durumlarında geri ödeme yani para iadesi seçeneği var. Üstelik sitede alışverişlerinizi Paypal ile ödeyerek ekstra güvenlik sağlamanız mümkün.

Ama her Çin alış veriş sitesinde olduğu gibi kesinlikle satıcının hesabına direk ödeme yapmamanız lazım. Size tavsiyem ödemelerinizi Paypal ile yapmanız ve satıcının ve ürünün yorumlarına bir göz atmanız.

LightInTheBox
Ayrıca site en azından ana sayfa da ve ürünlerin sayfasında Türkçe destek de veriyor. Eğer site Türkçe açılmaz ise tek yapmanız gereken sitenin en üstünde siyah bantta bulunan dil seçeneklerinden Türkçeyi seçmek. Günü indirimi fırsatlarına ise aşağıdaki linkten ulaşabilir ve %70’e varan indirimler elde edebilirsiniz.

Lightinthebox.com Günün İndirimi – Tüm Ürünlerde %70

4 yorum

  1. Orkan Yanıtla

    Önceden yaptığım kötü yorumları geri alıyorum
    Tüm sparislerim geldieksiksiz ve resimlerden çok daha güzelteşekkür ederim

  2. Aslı Yanıtla

    6 ürün sipariş verdim . Elbiselerin 5 i yanlış geldi..ve kalite çok kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.