Limango ile Marka Ürünler Çok Daha Ucuz

İnternetten online alışveriş yapanlar artık marka ve designer ürünleride kampanya siteleri sayesinde ucuza alabiliyorlar. Bu online kampanya sitelerinden bir taneside Limango. Limango internetten satışta amazon.com’dan sonra dünyada ikinci sırada bulunan Alman devi Otto Group’a bağlı bir site olması sebebiyle son derece güvenlidir. Giyim ağırlıklı olan sitede kozmetik ürünler, ev ve dekorasyon eşyası ile elektronik ürünlerde %90’a yakın indirimler yakalamak mümkün.

1999 yılında sadece Adidas, Trussardi, Mandarina Duck ve GF Ferre markalarıyla açılışını yapan sitede şu anda Gaudi Italy’den, DKNY’a, Calvin Klein’dan, Tissot ve Samsung’a kadar bir çok markada indirimler mevcut. Ayrıca çocuklar için KIDS, designer ürünleri bulabileceğiniz Designerstudio, elektronik ürünleri için TECH ve alternatif ürünleri bulabileceğiniz Keyif sayfaları (Bu makale yazılırken 207 TL yerine 145 TL karşılığında Land Rover ile arazide test sürüşü satılıyordu) ile size sundukları çeşitliliği arttırıyorlar.

Limango’ya internet haricinde Iphone ve Ipad uygularımından ulaşabileceğiniz gibi ayrıca diğer laptop ve pc kullananlarda Limangoblue masaüstü uygulaması ile kampanya ve indirimlerden maillerinizi kontrol etmedende haberdar olabilirsiniz.

Siteye üye olmak için sadece mail adresiniz yeterli, eğer arkadaşınıza davetiye gönderirseniz onun yapacağı ilk alışveriştende 10 TL hediye çeki kazanabilirsiniz. Sitenin internet sitesi limango.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.