Limango Ürünleri ve Uygulamaları

Limango ürünleri ve uygulamaları ile private shopping sektöründe fark yaratmaya çalışıyor. Rakipleri Markafoni ve Trendyol ile sektöre önücülük yapan site teknolojiyi kullanarak zamanın gereklerine yerine getiriyor.

Kendini “limango üst düzey markaları avantajlı fiyatlar ile yalnızca üyelerine sunan, kapalı devre alışveriş sistemidir. limango, tekstil ürünleri ağırlıklı olmak üzere, aksesuar, ev eşyası ve ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün çeşitliliğine sahip ‘Private Shopping’ konseptini tüketici ile buluşturmaktadır.  ” cümleleriyle tanıtan firma özellikle private shopping kavramına vurgu yapıyor. Peki nedir bu private shopping?

Private Shopping aslında tüm dünyada çok yaygın olan markaların kampanya ve indirimlerinden sadece üyelerin faydalanabildiği kapalı devre sayılabilecek özel alış veriş konseptine verilen isim. Aslında herkesin herkesi davet edebildiği ve sadece mail adresiyle üye olunabildiği bir ortamda kapalı devre sistemden bahsetmek ne kadar mümkün orasıda tartışılır fakat rekabetin kızışmasıyla firmalarda erişimlerini kolaylaştırmak zorundalar tabiki.

Rekabetin kızıştığı bu dönemde sadece ürünleri ve kampanyaları üyelere duyurmanın yetmeyeceğini düşünen limango teknolojiyide en iyi kullanan firmalardan biri. İşte Limago Download uygulamaları;

Iphone ve Ipad Uygulamaları

Limango’nun Ipad ve Iphone kullananların fırsatlara her zaman heryerden ulaşabilmeleri için sunduğu aplikasyon ile tüm kampanyalar bölümünden giyim ve dekorasyon, limango tech bölümünden elektronik,  limango kids bölümünden çocuk markalarının kampanyalarını takip edebilir, designers studio bölümünden özel koleksiyonlara ulaşabilir ve  alışveriş yapabilirsiniz. Bu uygulama ile ürünleri detaylı bir şekilde inceleme ve arkadaşlarınıza tavsiye etme şansınız bulunuyor. Böylece indirimli alışveriş yapıp aynı zamanda hediye çekleri kazanabilirsiniz.

 Limangoblue

Limango’nun Ipad harici bilgisayar kullanan üyeleri için sunmuş olduğu bu uygulamayı masaüstünüze indirerek kampanyaları takip edebilirsiniz. Devamlı mailleri takip etmek istemeyenler ve fırsatları anlık yakalamak isteyenler için son derece kullanışlı olan bu uygulama sayesinde kampanya ve indirim oranlarını anlık görebiliryorsunuz, alışveriş yapmak istediğiniz taktirdede uygulama sizi siyteye yönlendiriyor.

Limango’ya üye olmak için ise sadece mail adresiniz yeterli, kimseden davetiye beklemenize gerek yok. Siteye limango.com.tr adresinden ulaşabilir ve üye olabilirsiniz. herhangi bir üyelik ücreti veya koşulu yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.