Markapon ile Yılbaşını Yurtdışında Kutlama Fırsatı

Yurtdışı turlarının fiyatlarının yurtiçindeki otel ve tatil köylerinin yılbaşı konaklama fiyatları ile hemen hemen aynı seviyeye gelmesi ile birlikte yılbaşı ve bayram tatillerini yurtdışında geçirenlerin sayısı giderek artıyor. Özellikle tatil ve yılbaşı zamanlarında yapılan kampanyalar ve erken rezervasyon indirimleri sayesinde orta gelir seviyesindeki insanlarda artık bu imkanlardan yararlanmaya başladı.

Fakat artık dahada ucuza bu fırsatları yakalamak mümkün. Herkesinde bildiği gibi fırsat siteleri ile yaşadığınız şehirlerdeki fırsatları yakalama şansınız varken artık Markapon.com un ucuz yurtdışı turları ile yurtdışında tatil planlarınızıda gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse 28 Kasım 2011 tarihli kampanya listesine göre;

  • Yunanistan’da 2 günlük tatil için 250 TL
  • Prag’da 2 kişi 2 gece konaklama için 390 TL
  • İspanya Mallorca’da 4 günlük tatil için 550 TL
  • Bulgaristan’da 4 günlük kayak tatili için 450 TL ödemeniz yeterli.

Sizde bu kampanyalardan yararlanmak veya en azından haberdar olmak isterseniz markapon.com dan üye olabilirsiniz. Kurumsallığıyla diğer fırsat sitelerinden bir adım önce çıkan site hakkında kısa bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz;

Markapon, GittiGidiyor’un kurucuları Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu, cimri.com’un kurucu ortağı Aydonat Atasever, UzmanTV ve istanbul.net’in kurucu ortağı Ersan Özer ve Can Turanlı tarafından hayata geçirildi. Türkiye’de ilk kez 17 Haziran 2010’da İstanbul’dan cazip teklifler sunarak açılan Markapon, bugün artık tüm Türkiye için teklifler sunuyor.Yaşadığınız şehirde görmediğiniz, tatmadığınız, duymadığınız sayısız yeme-içme, eğlence, sanat, güzellik, spor, alışveriş seçeneği var. Görmediğiniz, duymadığınız, tatmadığınız sayısız seçenek… Markapon size her gün en iyi teklifleri, avantajlı fiyatlarla sunuyor; sizi şehrinizde yeni deneyimler yaşamaya davet ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.