Mekanist.net ile Gittiğiniz Mekana Not Vermeyi Unutmayın

Diyelimki bir yerde akşam yemeği yediniz ve çok beğendiniz, bunuda herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Veya bir yere gitmek istiyorsunuz ama önceden bilgi sahibi olmak hiç fena olmaz diye düşünüyorsunuz. İşte size bunun en kolay yolu; Mekanist.net.

Kısaca kullanıcıların birbirlerini çevrelerindeki restoran, cafe, bar ve gece kulubü veya alışveriş merkezleri gibi işletmeler ve hatta etkinlikler hakkında bilgilendirdiği bir sosyal paylaşım platformu olan Mekanist.net diğer bir çerçeveden bakıldığında ise işletmeler için müşterilerinin yorumlarına ulaşarak eksikliklerini gidermek ve daha iyi hizmet vermek için bir fırsat sunar.

2008 yılında kurulan Mekanist.net şu anda bir numaralı mekan yorum sitesi durmundadır. Kullanıcılarına gittikleri mekanlar ile ilgili yorumlar yapma şansı vermekle birlikte henüz gitmemiş olanlarada bu yorumları okuma fırsatı sunar. İşletmeler ise bu sayede müşterileri ile bir nevi sanal diyalog içinde bulunurlar.

Mekanist.net sitesinde şu anda 200 binden fazla üye, 125 binden fazla kayıtlı mekan ve 100 binin üzerinde üye yorumu bulunmakta. Üyelerde bu sayede kayıtlı mekanları popülerliğe ve uzaklığa göre sıralayarak isteklerine ve bulundukları yere göre en uygun mekanı bulabilme lüksüne sahip olabilmekteler.

Mekanist.net’in size sunduğu avantajlar bunlar ile sınırlı değil.İlgilendiğiniz mekanın iletişim bilgilerine ulaşabilir, check-in özelliği sayesinde mekanların sunmuş olduğu promosyonları yakalayıp kampanyalardan yararlanabilirsiniz.  Ayrıca Mekanist.net’e ulaşmak için her zaman bilgisayar başında olmanızada gerek yok, Iphone, Ipad, Android, Blackberry ve Nokia kullanıcıları mobil platform üzerindende Mekanist.net’i kullanabilir.

Şunuda unutmayınki Mekanist.net sitesine üye olan mekan sahiplerinin hiç bir şekilde yorumlara müdahale etme şansları yok, dolayısıyla yalnış yönlendirilmeniz gibi bir ihtimal söz konusu bile değil.

Mekanist.net’in bu imkanlarından faydalanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, e-mail adresiniz veya facebook profiliniz yeterli. Hangi şehirde olursanız olun en iyi mekanı bulmak artık daha kolay. www.mekanist.net adresininden üye olabilirsiniz.

1 Yorum

  1. adnan Yanıtla

    Yemeğe gittiğim mekan güzel ama yemeğe gitmeden önce yemek yemek yemek için kupon aldığım fırsat sitesi http://www.dunyaninfirsati.com kesinlikle kaliteli ve güvenilir bir site. Müşterilerine gerçekten gereken önemi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.