Online Alışveriş Yapanlar İçin Hepsiburada ve Worldcard Kampanyaları

Yaz sezonu demek alışveriş sezonu demek. Tatil ihtiyaçları, sezonluk alışveriş derken bir bakmışsınız maaşınız erimiş gitmiş. Konu alışveriş olunca online alışverişten bahsetmemek tabiki olmaz. Her mağazada farklı bir kampanyanın olduğu şu günlerde, en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada boş durmayarak Worldcard sahibi üyelerine temmuz ayına özel kampanyalar başlattı

Hepsiburada kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız temmuz ayı bitmeden alışveriş yapmanız gerekiyor, gelelim kampanyaların detaylarına;

İlk kampanya; Hepsiburada400 TL ve üzeri alışveriş yapan Worldcard sahibi üyelerine 40 TL Worldpuan kazandırıyor. Ziynet eşyası, hediye kartları veya Vodafone kontratlı ürünlerin haricinde yaptığınız toplam harcamalarınız 400 TL ve fazla tutuyor ise 21 Ağustosa kadar kullanmak koşuluyla kartınıza 40 TL değerinde wordpuan yükleniyor. Fakat dikkatli olun, 22 ağustos günü kullanmadığınız wordpuanlarınız silinmiş olacak.

İkinci kampanya ise taksit erteleme. Wordcard sahibi bir Hespsiburada üyesi iseniz 01-31 temmuz tarihleri arasında Worldcard ile yapmış olduğunuz taksitli alışverişler 2 ay sonraya ertelenecek. Tek yapmanız gereken Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemeyi seçmek.

Hepsiburada ve Worldcard ortak kampanyalarına Yapı Kredi, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcardları ile katılabilirsiniz.

Hepsiburada zaten Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri, üzerinde birde böyle kampanyalar olduğu zaman yakalanan fırsatlar ile ürünler ciddi anlamda ucuza alınabiliyor. Online alışverişin en güzel taraflarından biride onlarca mağazaya ve kampanyaya sadece bir kaç mouse hareketiyle ulaşabiliyor olmak. Yüzlerce markanın binlerce ürününede bir web sitesi üzerinden ulaşmak ayrıca keyifli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.