Online Dekorasyon Ürünlerinin Yeni Adresi-Altıncı Cadde

İnternet kullanıcılarının online alışveriş yaparken en büyük çekinceleri güvenlik olmakta ama eğer online olarak alınan ürün ayakkabı veya kıyafet ise sıralama değişiyor. Online alışveriş yapanlar iş ayakkabıya geldiği zaman ayakkabı numarasının, kıyafette ise bedenin tam olarak tutmamasından çekinirlerken güvenlik bile ikinci sıraya düşüyor. Bazı online satış siteleri ise bu konuda daha şanslı, mesela online dekorasyon, ev tekstili ve aksesuar ürünleri satanlar. Bu ürünleri beğenenler eğer site güvendikleri bir site ise hiç çekinmeden alışveriş yapabiliyorlar.

Ve işte bu online dekorasyon ürünleri satan sitelerin arasına çok güçlü biri daha eklendi; Altıncıcadde.com

Altıncı Cadde Doğan Online firması iştiraklerinden ve son derece güvenli bir site. Doğan Online‘ı belki isim olarak bilmiyor olabilirsiniz ama sitelerini kesin duymuşsunuzdur; Hepisburada, Nesine, Evmanya, Ekolay, Bigpara, Daybuyday ve daha bir çoğu.

Bunların arasından Altıncı Cadde ise ev-tekstili, dekorasyon ürünleri ve aksesuarları, elektronik ev aletleri ve mobilya ürünlerini size indirimli ve kampanyalı fiyatlarla sunuyor. Ürünlerin bir çoğu mimar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan konsept ürünler.

Siteye göz atmak isterseniz sitenin adresi www.altincicadde.com

1 Yorum

 1. trendysister Yanıtla

  Ürünler çok cazip ama, Bu siteden uzak durun, 3 ayrı zamanda sipariş verdiğim ürünler gönderilmedi. çeşitli yazışmalar, telefonlarla zorla iptal ettiler, şimdi de para iadesi yapmıyorlar, bir de dalga geçercesine hesabınıza ödeme yaptık diyorlar.
  Para tabii peşinen sizden gitmiş oluyor.
  ” 2 hafta bekleme süresi+ 1 hafta iptal süresi+ kimbilir ne kadar geri ödeme süresi” müşterilerinin paralarını alıp işleterek para kazandığını düşündüğüm böyle firmalar yurtdışında çok sık.
  Siz siz olun, internetten alışveriş yaparken firmanın ürünü almamanız veya uygun bulmadığınız durumda sizden satıcıya para transferini bloke eden garantili sistemleri tercih edin
  Ve bir şey almadan mutlaka şikayet sitelerine bir göz atın
  Altincicadde.com , sikayet sitesinde müşterilere yanıt verme gibi bir çabaya girmeyen bir firma
  Amamn uzak durun!!!
  İyi alşverişler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.