Online Outlet Mağazası – Outletim.com

Türkiye’nin en büyük online outlet mağazası Outletim.com tam tamına 9 yılını doldurdu. 2004 yılının şubat ayından beri faaliyet gösteren Outletim.com şu an için 1 milyondan fazla üye ile en popüler online alışveriş sitelerinden biri olmuş durumda. Outletim’den binlerce orjinal markayı outlet fiyatlarıyla online olarak satın alabilmeniz mümkün.

Outletim.com üyelerine sağladığı garantiler ilede fark yaratmaya çalışan bir site. Öncelikle tüm siparişleriniz için ücretsiz kargo garantisi veriyor. Aldığınız ürünün fiyatı ne olursa olsun herhangi bir kargo ücreti ödemiyorsunuz. Diğer bir garanti ise ertesi gün teslimat. Son zamanlarda kampanya sitelerinde yaşanan en büyük sıkıntılardan biri stoksuz çalıştıkları, kampanya sürelerinide uzattıkları ve ürün gönderiminide kampanya sürelerinin bitiminden sonra yaptıkları için on güne varan teslimat süreleridir. Hatta bazen ana satıcıdan ürünü geç tedarik edebildiklerinden bu süre dahada uzuyor. Ürününüzün gönderi durumuna baktığınızda ise tedarik sürecinde ibaresini görüyorsunuz. Outletim.com ise ürünü siparişinizin hemen ertesi günü göndermeyi garanti ediyor.

Online alışveriş yapanların özellikle de satın alınan ürün marka ise en büyük çekincelerinden biride ürünün orjinal olup olmadığıdır. Çin ile birlikte çok fazla sahte ürün üreten ülkelerden biri olmamız sebebiyle bu tür çekincelerin olması gayet doğal tabiki. Fakat Outletim.com %100 orjinal ürün garantiside veriyor.

Bir diğer garanti ise koşulsuz şartsız iade hakkınız. Ürün beklediğiniz gibi çıkmaz veya bedeni olmaz ise ürünü koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz. Zaten online alışveriş yapmanın en büyük engel güvenlik ve eğer giyim eşyası veya ayakkabı tarzı bir ürün alıyorsanız tabiki bedeni veya numarası. Outletim.com SSL tabanlı 1024 bit şifreleme ve 3D secure ödeme sistemleriyle online ödeme konusundaki güvenlik riskini ortadan kaldırmış. Koşulsuz şartsız iade ile de beden ve numara uyumsuzluğundan kaynaklanabilecek problemi ortadan kaldırdığına göre Outletim.com u kullanmak için önünüzde hiç bir engel kalmıyor.

Outlet ismi zaten düşük fiyat anlamına geldiği için fiyatlardan çok fazla bahsetmeye sanırız gerek yok, bir online outlet mağazası olarak fiyatlar gayet uygun gözüküyor. Bir çok markanın sezon sonu ürünlerini barındıran siteye her hafta 100 ve üzeri yeni ürün ekleniyor. Sizde fırsatları kaçırmak istemiyor iseniz Outletim.com adresinden üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.