Pazarlıklaal.com ile Online Alışverişte Pazarlık Zamanı

Online alışverişte pazarlık olur mu demeyin, artık oluyor. Bursa’lı genç girişimciler yeni bir fikri hayata geçirmişler ve online alışveriş platformuna pazarlıkla yapılabilen tek alışveriş merkezi sloganıyla pazarliklaal.com sitesini kazandırmışlar.

2010 yılında pazarlık neden online alışverişte de yapılmasın fikri ile yola çıkan girişimciler, fizibilite, test  yayınları derken aldıkları olumlu geri bildirimler sonrasında siteyi hayata geçirmişler. Sitenin kurucularından Emrah Gürbüz tarafımıza gönderdiği aşağıdaki bilgilendirme yazısıyla bizimde siteden haberdar olmamızı sağladı;

Pazarliklaal adlı online alışverişte yeni bir dönem başlatacak olan girişimimiz hakkında bilgi vermek istedik. Sitemizde alışveriş yaparken pazarlık jargonlarımız (En son ne olur, Öğrenci indirimi yapar mısınız? gibi) tebessüm ettirmeyi hedefliyoruz.
Günlük hayatımızda yavaş yavaş unutulmaya yüz tutmuş millet olarak sevdiğimiz bir özelliğimiz olan, peygamber efendimizin de ‘’pazarlık sünnettir’ hadisinde belirttiği  ‘’pazarlık, neden online alışverişte de yapılmasın ? ‘’ fikri ile yola çıktık.
Çeşitli fizibilite edütleri, gerçekleştirmiş olduğumuz araştırma, test yayınları ve sizden ulaşan olumlu geri dönüşler ile doğru yolda olduğumuza karar verip yazılım ve grafik ekibimiz ile sitemizi uzun süren yoğun çalışma temposu sonrasında tamamladık. Beğeneceğinizi umuyoruz.
Oldukça sade ve kullanıcı dostu olan bir arayüze sahip olan, bilgisayardan ev elektroniğine, giyimden kozmetiğe bir çok farklı kategoride ürün satılan Pazarliklaal.com sitesine ve genç girişimcilere çıktıkları yolda başarılar diliyoruz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.