Sevgililer Günü İçin Uygun Mekanlar

Bu yazı sevgililer günü yaklaşırken vazifelerini tamamlamak isteyen erkekler ve partnerinden umudunu kesmiş kendi işini kendi görmek isteyen bayanlar içindir.

Sevgililer gününü dışarıda, özel mekanlarda geçirmek istiyorsanız mekan mekan dolaşmanıza ve internette saatlerce günlerce araştırmanıza gerek yok. Artık onlarca kampanya sitesi var ve en uygun mekanlar en uygun fiyatlarla size sunuluyor. Elinizi çabuk tuttuğunuz taktirde sevgililier günü yaklaşırken yukarı çıkacak olan fiyatlardanda etkilenmemiş ve size en uygun kampanyadan faydalanabilirsiniz. Malum kampanya sitelerindeki fırsatlar kısa süreli ve sayıca limitli genelde. İşte size sevgililer günü için uygun mekanlar bulabileceğiniz kampanya siteleri;

Grupanya.com

Türkiye’nin en çok tercih edilen sosyal satın alma sitesi olan Grupanya, üyelerine her gün birbirinden özel indirimli fırsatlar sunarak kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunuyor. Sosyal grupların etkileşimini teşvik eden, sonradan toplu satın alma fırsatına dönüşen bir sinerji yaratan Grupanya ile en uygun fırsatları yakalamak için üye olmanız size sevgililer gününde uygun mekan bulmanızı sağlayabilir.

Promoskop.com

Promoskop.com, üyelerine her gün indirimli fırsatlar sunan bir internet sitesidir. Şehrin en iyi restoranlarında, eğlence mekanlarında, sağlık ve güzellik merkezlerinde, kültür ve sanat etkinliklerinde%90’a varan indirimfırsatlarını promoskop.com ‘dan takip edebilir, dilediğiniz hizmeti internet üzerinden güvenli alışveriş ile hemen satın alabilirsiniz.

Clupanya.com

Clupanya’da ilgilendiği bir fırsatı gören kullanıcı, eğer fırsat henüz aktif olmamışsa, sosyal iletişim ağları üzerinden (facebook, e-posta, twitter vb) arkadaşlarını davet ederek, yeterli sayıya ulaşılmasını sağlar. Grup olarak alışverişten güç doğar; kaliteli hizmet, büyük indirimle sizlere ulaşır. Clupanya’da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde ve tatil mekanlarında da hizmete girecek olan Clupanya, üyelerine yaşadıkları şehrin ilgi çekici, farklı kültürleri tanıma imkanı veren, denemek isteyip, daha önce deneyemedikleri yeme-içme mekanları, spor ve güzellik merkezleri, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları, özel ürünleri gibi geniş bir yelpazede fırsat çeşitliliği sunar. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerlerden arasından seçilir.

Markapon.com

Markapon, GittiGidiyor’un kurucuları Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu, cimri.com’un kurucu ortağı Aydonat Atasever, UzmanTV ve istanbul.net’in kurucu ortağı Ersan Özer ve Can Turanlı tarafından hayata geçirildi. Türkiye’de ilk kez 17 Haziran 2010’da İstanbul’dan cazip teklifler sunarak açılan Markapon, bugün artık tüm Türkiye için teklifler sunuyor. Yaşadığınız şehirde görmediğiniz, tatmadığınız, duymadığınız sayısız yeme-içme, eğlence, sanat, güzellik, spor, alışveriş seçeneği var. Görmediğiniz, duymadığınız, tatmadığınız sayısız seçenek… Markapon size her gün en iyi teklifleri, avantajlı fiyatlarla sunuyor; sizi şehrinizde yeni deneyimler yaşamaya davet ediyor! Her gün markapon.com adresini ziyaret ederek veya ilgilendiğiniz şehrin Facebook sayfasına (Örn: Markapon İstanbul) üye olarak yeni fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Yakala.co

yakala.co, size reddetmekte zorlanacağınız teklifler yapar. Hemen hemen hepsine “evet” demek isteyeceğiniz bu teklifler, şehrin her köşesinden karşınıza çıkabilir, şaşırtabilir, cezbedebilir, ezber bozabilir veya kahvenizi üzerinize dökmenize neden olabilir… Çünkü bu tekliflerin acayip tarafı, her birinde inanılmaz boyutlarda yakala.co avantajları yaşatmaları. Yakala.co bir Hürriyet iştirakidir.

Oopskupon.com

Bulunduğunuz ülke ve şehirde eğlenceli aktivitelerle kendinizi keşfederken, büyük indirimlerle yararlanabileceğiniz size özel fırsatların keyfini çıkarın… Leziz bir yemek, keyifli bir alışveriş, muhteşem bir tatil, heyecan verici deneyimler ve daha pek çok şey özel fırsatlarla sizin için. Oopskupon.com’a üye olarak fırsatları yakından takip edebilirsiniz.

Firsatbufirsat.com

Fırsat Bu Fırsat, son zamanlarda hızla yayılan ‘grup satın alma’ modellerini tek bir çatı altında toplayan bir fırsat platformudur. Fırsat Bu Fırsat’ta eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar şehrinizde olan onlarca günlük fırsatı, tek bir sayfada görebilir ve diğer fırsatlarla karşılaştırabilirsiniz. Böylece almak istediğiniz hizmeti, en uygun fiyata bularak, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kacirmayiz.com

Üyelerine her gün indirimli fırsatlar sunan bir internet sitesidir. Yayınlanan fırsatların en önemli özelliği şehrin eğlence mekanları, restoranları, sağlık, spor ve bakım hizmetleri, kültür, sanat aktiviteleri gibi hizmetlerden oluşmasıdır. Her gün üyelerine e-posta yolu ile ulaşan Kaçırmayız’da fırsatlar, genellikle %50 ve üzeri indirimlerden oluşur. Bu fırsatlardan yararlanabilmenin yolu ise yeterince kişinin o fırsatı satın almasından geçer. Yeterince kişi günün fırsatını satın alırsa, fırsat aktif olur ve herkes bu fırsattan yararlanabilir hale gelir. Günün fırsatı aktif olmazsa, kimsenin kredi kartından tahsilat yapılmaz. Kısacası güç birlikten doğar düşüncesi ile yola çıkan Kaçırmayız, işletmelerden sizin adınıza büyük indirimler alır, sizleri de birçok yeni mekan ile tanıştırır ve bu işletmelerden çeşitli hizmetleri indirimli satın almanıza aracılık eder.

Kaçırmayız’da ilgilendiği bir fırsatı gören kullanıcı, eğer fırsat henüz aktif olmamışsa, sosyal iletişim ağları üzerinden (facebook, e-posta, twitter vb) arkadaşlarını davet ederek, yeterli sayıya ulaşılmasını sağlar. Grup olarak alışverişten güç doğar; kaliteli hizmet, büyük indirimle sizlere ulaşır.

KaçanBalıkBüyükOlur.com

KaçanBalıkBüyükOlur, şehrin en iyi restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik merkezlerini, kültür ve sanat etkinliklerini ve daha bir çok benzersiz hizmeti, size kaçırılmayacak fırsatlarla sunan bir satın alma platformudur.

KaçanBalıkBüyükOlur, size hergün farklı bir işletmeden, kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat sunar. Yapmanız gereken çok kolay. Şehrinizde fırsatları her gün takip edin, sizin ve sevdiklerinizin bu fırsatlardan yararlanmasını sağlayın.

Groupon-Şehir Fırsatı

2008 yılından bari faaliyette olan Groupon diğer adıyla Şehir Fırsatı fırsat siteleri arasında en güvenilir olanlardan diyebiliriz. 6 kıta,  44 ülkede  yan, yüzlerce şehirde insanların kampanyalardan faydalanmasını sağlıyor. Zaten sektör olarak başta yeme, içme ve eğlence konseptinde fırsatlar sunduğu için sevgililer gününde size yardımcı olmaması için hiç bir sebep yok. Kredi kartı kullanmak istemezseniz paypal ile de ödeme yapabilirsiniz. Adres basit www.sehirfirsati.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.