Sevgililer Gününe Çiçeksiz Girmeyin

Sevgililer Günü geri sayımı başladı dolayısıyla muhtemelen hediyeler seçildi, siparişler verildi veya alınmak için günü bekleniyor ve tabikide  mekanların rezervasyonları yapıldı. Bu tabiki en iyi senaryoya göre oluşan tablo. Bunların hiçbirini henüz halletmediyseniz zamanınız daralıyor demektir ama şimdilik stres yapmanızada gerek yok. Öncelikle farklı bir hediye arıyorsanız sevgililer günü için farklı hediyeler konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz ( http://wp.me/p1vVQW-iQ), en azından hediye kısmını halledebilirsiniz belki.

Gelelim asıl mesel olan çiçek sorununa; özellikle ayrı şehirlerde bulunan veya sevgililer gününde ayrı kalmak zorunda olacak sevgililer veya evli çiftler için çiçek göndermek sıkıntılı olabilir. Ya bir tanıdığınız aracılığıyla gönderecekseniz ya da online sipariş verecekseniz. Bizce sevgililer gününe çiçeksiz girmeyin ve eğer online çiçek siparişi vermek isterseniz işte size 2 tavsiye;

1-Çiçeksepeti.com

CicekSepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2000 senesinde kuruldu. 500 binden fazla müşterisi ve hergün Türkiye’nin dört bir yanına yüzlerce çiçek siparişiyle sadece elektronik ortamda çiçek siparişi alan çiçekçiler arasında değil Türkiye’deki tüm çiçekçiler arasında en büyük çiçekçi durumuna gelmiş durumda.

CicekSepeti.com’da sevdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilir, gelişmiş çiçek arama sayfalarında özel gününüz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz. İsterseniz çiçek gönderdiğiniz kişiler adres defterinizde saklanacak ve sevdiklerinizin özel günleri her sene size e-mail yoluyla hatırlatılır. Böylelikle özellikle erkeklerin büyük problemlerinden biri olan özel günleri unutma durumuda ortadan kalkacaktır. Çiçeğiniz teslim olduğunda size e-mail ve SMS yoluyla çiçeğinizin teslim edildiği bildiriliyor, size sürprizin üzerine bir telefon açmak kalıyor.  Siteye www.çiçeksepeti.com adresinden ulaşabilir ve üye olabilirsiniz.

Eğer kredi kartı kullanmak istemezseniz sitede ödemeyi paypal ile yapabilirsiniz, eğer hala paypal üyesi değilseniz ilgili yazımız size yardımcı olacaktır. (http://wp.me/p1vVQW-ko)

2-Çiçekpark.com

1996 yılından beri faailey gösteren Greenpark Çiçekçilik firmasına ait olan www.cicekpark.com ile haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 21:00 saatleri arasında çiçek gönderebilirsiniz. Ortalama teslim süresi 60 ile 180 dakika arası değişiyor yoğunluğa göre. Ödemelerini kredi kartı ile yapabilirsiniz, site Finansbank’ın sanal postunu kullanıyor ve SSL koruması mevcut. Dolayısıyla kredi kartı kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Yine çoğu online çiçek mağazasında olduğu gibi çiçekpark’ın sitesindede açılış, doğumgünü, sevgililer günü gibi farklı konseptler için farklı aranjmanlar bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.