Strawberrynet Türkiye Gönderimlerine Tekrar Başladı

www.strawberrynet.com sitesinde yaptığı açıklamayla Türkiye’ye gönderimlerine tekrar başladı, anladığımız kadarıyla gümrük vergileri ödendiği için 75 euro (sitede 150 euro desede yeni limit 75 euro) üzeri siparişlerinizinde gümrüğe takılma riski yok fakat eskiye göre biraz fiyat farkı olacak deniyor. Siteye gitmek için yandaki logoyu tıklayıp alttaki country / region bölümünden Türkiye’yi seçebilirsiniz.

Ucuz orjinal parfüm almanın en ucuz yolu olan strawberrynet.com bakalım gümrük vergileri ile beraber hala avantajlı olmaya devam edebilecek mi?

İşte siteden yapılan yazılı açıklama;

Sayın müşterimiz,

 Türkiye ye gönderimlerimizin sınırlı sayıda ürün ile başlamış olduğunu müjdelemek istiyoruz. Şimdilik gönderim yapılan ürün çeşidi sınırlı olmasına rağmen, ürün yelpazemiz her geçen gün yeni eklenenlerle artacak ve 600 den fazla marka, 30,000 çeşit ürün kataloğumuzun tamamını size sunuyor olacağız.

 Yeniliklerimiz neler?

  • Hiç bir zaman gümrükle işiniz olmayacak. Tüm vergiler tarafımızdan ödenip, ürünler özel kurye ile adresinize teslim edilecek.
  • 150 Euro sınırı yok, tüm ürünlerinizin ithalatı yapılıp vergisi ödenmiş olarak teslimi yapılacak. Bundan sonra istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
  • Tüm vergilerin tarafımızdan ödenmesine ve fiyatlarımızda olacak küçük artışa rağmen, Türkiye’nin en ucuz kozmetik mağazası olmaya devam edeceğiz.

 Neler aynı kalacak?

  • ÜCRETSİZ GÖNDERİM. Tüm siparişler ÜCRETSİZ gönderilecek*
  • Bağlılık indirimlerimiz eskiden olduğu gibi devam edecek. %10’a varan bağlılık indirimimizden faydalanmaya devam edeceksiniz.
  • Daha fazla al, daha fazla kazan olanağımızla 6 ürüne kadar aynı anda sipariş vermeniz halinde ekstra %5 indirim almaya devam edeceksiniz.

 Siz değerli müşterilerimize tekrar hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

 *Sadece parfüm içeren siparişlerde küçük bir miktar gönderi ücreti uygulanacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.