Trendyol İndirimli Satış Pazarında Zirveyi Zorluyor

Günümüzün popüler modası olan kampanya siteleri indirimli online satış sektörünü başlı başına bir pazar haline getirdi.
Trendyol.com ise bu pazara en erken giren sitelerden. Seçkin markaları %85’e varan indirimler ile üyelerine sunan sitenin şu anki piyasa değeri 150 milyon doları bulmuş durumda. Facebook ve Google’ın yatırımcılarının 26 milyon dolar verilerek ortak olmaları ile sitenin gücünede güç katılmış oldu.

Trendyol.com diğer kampanya ve indirim sitelerinden ayrı olarak ürünlere T29 testi uyguluyorlar. Nedir bu T29 testi? Trend29 denilen bu test ile hergün sitede teşhir edilen ürünleri görerek ve elleyerek test ediyorlar ve sitede satılmasına uygun olduğu teyit edilirse siteye konmasına izin veriyorlar.

Sitede Kadın, Erkek, Çocuk, Dekorasyon, Elektronik ve Tasarım olarak farklı kategorilerde hergün yaklaşık 10 ile 15 arası  farklı markaların ürünleri sergileniyor. Kampanyalar süreli olduğu için bu markalardan bahsetmek zor ama bu yazı kaleme alındığında  Swatch, Casio, Nursace, Burberry, Uptown, TWN ve Bambi gibi markalarda %50’nin üzerinde indirimleri yakalamak ve bunları peşin fiyatına 6 taksitte almak mümkündü.

Sizde bu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız www.trendyol.com adresinden sadece e-mail adresiniz ile üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.