Ucuz Kozmetik Ürünleri Ve Parfümler

Malum ülkemizde bakımlı olmak oldukça masraflı bir iş ve cebinize yükü oldukça fazla. Alışveriş ve açık arttırma sitelerinde ucuz ürün bulmak mümkün ise de kullanılmış veya sahte olma riski oldukça yüksek, gerçek olanların çok büyük bir kısmı ise tester. Oysaki yurtdışından yasal olarak kozmetik ürünleri almak çok kolay.

Öncelikle şunu aklınızda bulundurmanız gerekiyor; sipariş başına 75 euro’dan daha fazla ürünü gümrükten gümrük beyannamesi olmadan vergisiz geçiremezsiniz, dolayısıyla burada işin ticaretini nasıl yapabileceğinizi değil kişisel alışverişinizi nereden daha ucuza yapabileceğinizi açıklayacağım. Sipariş başına 75 euro yasal limitinde kişisel ihtiyaçları karşılamak için oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum. (Ayrıca 2 ayda 1 defa ve yılda en fazla 5 ürün getirtebiliyorsunuz, konuyla ilgili yazıya bu linkten ulaşabilirsiniz; https://www.teknolojionline.net/2011/08/23/yurt-disindan-online-alisverise-kisitlama/)

Ucuz ve marka kozmetik ürünleri ve parfümler Türkiye’ye gönderen site bulmak çok zor. Gönderenler arasında ise tartışmasız 1 numara olan tabiki StrawberryNET.com . Aklınıza gelebilecek her markayı kampanyalı fiyatıyla almanız mümkün ve bu fiyatları TL olarakda görüp piyasa  fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz, sitenin zaten aşağıdaki linktede görebileceğiniz üzere Türkçe sayfasıda bulunuyor.

Ürünün teslimatı genellikle 15 gün içinde gerçekleşiyor, size verilen takip numarası ile ürün yola çıktığı andan itibaren takip edebiliyorsunuz, Türkiye’ye ulaştığı andan itibaren ise PTT’nin takip numarasını veriyorlar.

Sitede cilt bakım, saç bakım, makyaj, kadın ve erkek parfümlerinin neredeyse tamamı mevcut ama tabiki en popüler olanlar ise parfümler. Ayrıca kozmetik ürünlerin kargosu bedava, dolayısıyla almış olduğunuz parfürmlerin yanına bir kozmetik ürün eklerseniz kargo ücreti sıfırlanıyor ama zaten kargo ücreti olmayan kampanyalar devamlı yapılıyor sitede.

Sitede bulabileceğiniz markaların bazıları şunlar; Anna Sui, Aveda, Borghese, Biotherm, Britney Spears, Bvlgari, Cellex C, Chanel, Christian Dior, Clarins, Clinique, Darphin, Decleor, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Givenchy, Glycel, Guerlain, Guinot, Gucci, Helena Rubenstein, Kanebo, Kinerase, La Prairie, La Mer, Lancaster, Lancome, Lierac, MAC, Max Factor, Monteil, Nina Ricci, Orlane, Payot, Revlon, Shiseido, Sisley, SK II, Squina, Swissline, Ultima, Valmont, Versace, YSL

Bir ara kısıtlamadan dolayı Türkiye’ye satışlarını durduran site tekrardan satışlara başladı; https://www.teknolojionline.net/2011/10/20/strawberrynet-turkiye-gonderimlerine-tekrar-basladi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.