Vestel’de Online Satış Modasına Uydu

Vestel online satış modasına uydu ve www.emagaza.vestel.com.tr ‘den satışlara bşladı. Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren ve 12’si yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Holding’in amiral gemisidir.

Sektöründe Türkiye ve uluslararası pazarların güçlü oyuncularından biri olan Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğiyle dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alıyor. Bugün Türkiye’nin en bilinen ve prestijli 10 markası arasında yer alan Vestel, tüketici beklentilerine yönelik ürünleri ve hizmet kalitesi ile 25 yıldır sektöre yön veriyor.

Dünya standartlarındaki üretim anlayışı ve kaliteli ürünleriyle uluslararası arenada güçlü bir profil çizen Vestel, Deloitte’un ”Tüketici Ürünleri Endüstrisinin Küresel Güçleri 2010” raporunda, “Dünyanın en büyük 250 tüketici ürünü şirketi” arasında 195. sırada yer alıyor.

Türkiye’nin en yaygın satış ve satış sonrası hizmet ağlarından birine sahip olan Vestel’in, 1.050 satış noktası ve 400 satış sonrası servis merkezi bulunuyor. Buna rağmen hızla yükselen online satış sektörünede zorunluluk gereği giren Vestel rakipleriylede olan rekabette elini güçlendirmiş oldu. Online mağazasında elektronik ve beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, ısıtıcı ve klimlardan bilişim ürünlerine, ankastre ürünlerine kadar üretimini yaptığı tüm ürünlerin satışını yapan Vestel’in sitesinde en ucuz led ve lcd televizyonları, vestel smart tv’leri, dizüstü ve masaüstü bilgisayarları bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.